Serial „Wataha” w Warner TV

Jeden wybuch zmienił życie funkcjonariuszy Straży Granicznej w Bieszczadach. Kto odpowiada za tragedię eksplozji w strażnicy? Jak powstrzymać przemyt na bieszczadzkiej granicy? Odpowiedzi między innymi na te pytania przyniesie serial „Wataha”, którego premiera odbędzie się na antenie Warner TV już we wtorek 7 marca o 21:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Wataha” w PROGRAMIE TV

Twórcy początkowo planowali opowiedzieć całą historię w zaledwie kilku odcinkach. Jednak serial produkcji HBO Polska podbił serca widzów tak bardzo, że szybko rozpoczęto realizację kolejnych epizodów. Zdobywca dwóch Orłów od marca będzie emitowany również przez Warner TV.

Widzowie będą mogli zobaczyć na antenie stacji wszystkie 3 sezony „Watahy”. Za reżyserię odpowiadają m.in. Kasia Adamik („Pokot”, „Boisko bezdomnych”) i Jan P. Matuszyński („Ostatnia rodzina”, „Żeby nie było śladów”). Serial został wzbogacony ścieżką dźwiękową Łukasza Targosza.

Produkcja przedstawia historię Wiktora Rebrowa (Leszek Lichota), funkcjonariusza Straży Granicznej w Bieszczadach. Zawód pogranicznika przy bieszczadzkiej granicy to wyjątkowo niebezpieczna praca: odbywa się tam przemyt narkotyków, broni, a nawet ludzi.

W pierwszym sezonie Rebrow ma dodatkowe zmartwienie, bo funkcjonariusze Straży Granicznej zginęli w zamachu bombowym. Nie zdążył jeszcze dojść do siebie w szpitalu, a już otrzymuje bardzo złą wiadomość – to on jest pierwszym podejrzanym o zbrodnię. Musi oczyścić się z zarzutów i odkryć, kto go wrabia.

Wydarzenia drugiego sezonu rozpoczynają się kilka lat po zakończeniu wydarzeń z pierwszej serii. Rebrow wciąż jest oskarżony o udział w zamachu. Uciekł z aresztu i postanowił skryć się w Ukrainie, za bieszczadzką granicą, a pomaga mu dwójka przyjaciół. Bohater próbuje rozwiązać sprawy przemytu i zbrodni na uchodźcach.

W trzecim sezonie Rebrow nie ustaje w staraniach rozbicia przestępczej działalności na granicy. Pojawiają się nowi kryminaliści – po raz kolejny funkcjonariusz Straży Granicznej musi zająć się sprawą brutalnej zbrodni. Bieszczady są na ustach całego kraju, a do akcji wkracza prokuratura.

W obsadzie znalazły się gwiazdy takie jak: Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jarosław Boberek, Bartłomiej Topa czy Borys Szyc.

Sprawdź ofertę kanału Warner TV w PROGRAMIE TV

Emisja we wtorki od 21:00 w Warner TV. Zawsze dwa odcinki.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *