Serial „Wikingowie” hitem TV Puls

Serial „Wikingowie” emitowany od niedzieli, 1 czerwca w TV Puls, osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności. Podczas emisji premierowych odcinków kanał zajmuje wysokie, piąte miejsce w Polsce z minimalną stratą do tzw. Wielkiej Czwórki.

Cztery wyemitowane dotychczas premierowe odcinki „Wikingów”, które TV Puls pokazuje w każdą niedzielę po godzinie 22:00, osiągnęły średnio 6,89% (SHR, 16-49) udziału w rynku telewizyjnym. Daje to stacji wysokie, piąte miejsce w Polsce w paśmie emisji „Wikingów” i plasuje TV Puls tuż za TVN-em (8,44%).

Najlepszy jak dotąd wynik zanotował odcinek drugi, wyemitowany w niedzielę, 1 czerwca o godz. 23:15. Obejrzało go ponad 263 tys. widzów (AMR, 16-49), co dało stacji 8,26% udziału w rynku telewizyjnym (SHR, 16-49) i drugie miejsce w Polsce.

„Wikingowie” to mroczna opowieść o fascynującym życiu i niesamowitych przygodach wojowniczych ludów Północy, którzy siali postrach w średniowiecznej Europie. Dzięki TV Puls serial ma swoją premierę w telewizji ogólnopolskiej. Premierowe odcinki „Wikingów” TV Puls emituje w każdą niedzielę po godzinie 22:00. Wcześniej w tym paśmie stacja pokazywała wszystkie sezony widowiskowego serialu „Spartakus”, który również cieszył się dużą popularnością wśród widzów.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *