„W rytmie mundialu” – nowy program w Polsat News (zdjęcie)

12 czerwca 2014 roku Polsat News rozpocznie emisję programu „W rytmie mundialu”. Magazyn, który poprowadzą Beata Cholewińska i Paweł Naruszewicz, będzie nadawany przez wszystkie dni meczowe turnieju piłkarskiego w Brazylii.

Magazyn „W rytmie mundialu” zaprezentuje najważniejsze newsy dotyczące Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014, które z Brazylii zrelacjonuje wysłannik Polsat News, Piotr Michalak. W programie poznamy statystyki i komentarze ekspertów piłkarskich, w tym także czołowych komentatorów kanału Polsat Sport. Program poprowadzą na zmianę: Beata Cholewińska (prowadząca poranek „Nowy dzień w Polsat News”, w 2012 roku prowadziła także „Eurosalon” w trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 w Polsce i na Ukrainie) oraz Paweł Naruszewicz (m.in. reporter „Wydarzeń” i Polsat News).

Program będzie realizowany w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, przesiąkniętym klimatem dawnych sukcesów m.in. piłkarskich, do których tak bardzo teraz tęsknimy.

„W rytmie mundialu” nadawany będzie na antenie Polsat News od 12 czerwca, o godzinie 16:10, czyli po zakończeniu „Wydarzeń 15:50”.

polsatnewswrytmiecholewinska
Zdjęcie: Telewizja POLSAT

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *