Serial „Yabba Dabba Dinozaury!” na antenie Boomeranga

Znana na całym świecie rodzina z epoki kamienia powraca na ekrany! W lutym debiutuje nowy serial przygodowo-komediowy „Yabba Dabba Dinozaury!”, nawiązujący do kreskówki „Flintstonowie”. Premiera odbędzie się 29 lutego na kanale Boomerang.

Sprawdź godziny emisji serialu „Yabba Dabba Dinozaury!” w PROGRAMIE TV

Najnowsza produkcja „Yabba Dabba Dinozaury!” opowiada o przygodach najlepszych przyjaciół, czyli Pebbles Flintstone i Bamm-Bamma Rubble.

Dzieciaki mieszkają w Skalisku, typowym miasteczku nowoczesnej epoki kamienia, ale gdy tylko mają okazję, wyruszają na poszukiwanie przygód poza miasto, gdzie czyha na nich wiele okazji do szalonej zabawy. Razem ze swoim wiernym psozaurem Dino często odwiedzają dziką i nieokiełznaną krainę, w której otoczenie jest tak niesamowite, jak… żyjące w niej dinozaury. Pebbles, która marzy o karierze naukowca, odkrywa i bada nowe gatunki tych prehistorycznych zwierząt. Natomiast Bamm-Bamm realizuje się w zabawach wymagających użycia mięśni, na co pozwala mu wrodzona siła.

Trójka przyjaciół podczas swoich wypraw bardzo chętnie nawiązuje nowe znajomości i znajduje kolejne sposoby na pozbycie się nudy. Niestety w dzikiej krainie roi się od niebezpieczeństw, dlatego bohaterowie bardzo często wpadają w tarapaty. Z każdą kolejną przygodą przekonują się jednak, że przyjaźń jest w życiu najważniejsza.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Nie przegap nowych przygód bohaterów kultowej kreskówki! Premiera „Yabba Dabba Dinozaury!” odbędzie się 29 lutego o godzinie 9:00. Emisja w soboty i niedziele o godz. 9:00.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *