Startuje faza pucharowa Ligi Mistrzów UEFA, w IPLI wybrane mecze w 4K

Po zimowej przerwie powracają najważniejsze piłkarskie rozgrywki klubowe Starego Kontynentu. Pierwsze mecze rozpoczynające 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA odbędą się już dzisiaj, tj. 18 lutego. Wybrane mecze widzowie zobaczą w jakości 4K – jako pierwszy odbywający się 25 lutego mecz Chelsea – Bayern. Z kolei 20 lutego wystartuje 1/16 finału Ligi Europy UEFA. Dostęp do wszystkich spotkań, także tych nieemitowanych w TV, na żywo, w wysokiej jakości i bez reklam zapewni pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM.

Liga Mistrzów UEFA i mecze w 4K

Na zieloną murawę wracają rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA. Największe gwiazdy futbolu dostarczą niesamowitych emocji i wrażeń – pierwsze, rozpoczynające 1/8 finału spotkania odbędą się dzisiejszego wieczoru. O godz. 20:50 spotkają się: Borussia Dortmund z Paris Saint-Germain – mecz komentować będą Marcin Feddek i Roman Kołtoń, a Atletico Madryt z Liverpool FC – z komentarzem Bożydara Iwanowa i Andrzeja Niedzielana.

Sprawdź godziny transmisji Ligi Mistrzów UEFA w PROGRAMIE TV

Wybrane spotkania Ligi Mistrzów UEFA dostępne będą w jakości 4K. Jakością tą po raz pierwszy będą mogli cieszyć się użytkownicy IPLI korzystający z Apple TV 4K. Pierwszym meczem w rozdzielczości 4K będzie spotkanie Chelsea – Bayern, które odbędzie się już za tydzień, 25 lutego.

Wszystkie mecze Ligi Europy UEFA wyłącznie w IPLI

W czwartek, 20 lutego rozpocznie się także faza pucharowa Ligi Europy UEFA. Wśród meczów, które dostępne będą wyłącznie w IPLI, znalazły się: Sporting Lizbona – Istanbul Basaksehir, CFR Cluj – Sevilla FC, AZ Alkmaar – LASK Linz oraz APOEL Nikozja – FC Basel.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *