Serial „Z zimną krwią” na antenie kanału 13 Ulica

Gospodarzem nowego serialu z gatunku true crime jest znany aktor i raper Ice-T. Prowadzący wtajemniczy widzów w historie opowiadające o brutalnych zbrodniach i dotyczących ich śledztwach, których przebieg odtwarzany jest na podstawie relacji członków rodzin, znajomych i detektywów.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału 13 Ulica

Każdy odcinek serialu to nowe dochodzenie i wciągający przypadek kryminalny. W premierowym odcinku przyjrzymy się historii byłego wojskowego, który zniknął w tajemniczych okolicznościach oraz studentki, która pada ofiarą zbrodni w afekcie. Czy uda się znaleźć zabójcę, zanim dojdzie do kolejnego morderstwa? Serial przedstawi nam również sprawę młodego małżeństwa, które chcąc dodać pikanterii związkowi, zostaje uwikłane w zabójczy trójkąt. Poznamy też historię przykładnej matki, która prowadząc podwójne życie, staje się wkrótce ofiarą przestępstwa.

Dzięki wywiadom, archiwalnym nagraniom i fabularyzowanym inscenizacjom widz otrzymuje pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły do tragicznych w skutkach zbrodni. Przedstawione w programie fakty dowodzą, że pieniądze, seks i chciwość stanowią zabójczą mieszankę i wyzwalają w ludziach najgorsze instynkty.

Prowadzący program Ice-T jest znany przede wszystkim z roli detektywa Odafina „Fina” Tutuola w serialu Prawo i porządek: Sekcja specjalna, ale na swoim koncie ma udział w ponad piędziesięciu produkcjach. Swoją karierę rozpoczynał na scenie muzycznej w latach 80. i jest zaliczany do twórców gatunku gangsta rap i rapcore. W 1991 roku zdobył statuetkę Grammy za gościnny udział w nagrywaniu piosenki „Back on the Block” Quincy’ego Jonesa.

Sprawdź godziny emisji serialu „Z zimną krwią” w PROGRAMIE TV

Polska premiera nowego serialu Z zimną krwią w środę 26 września o 22:00 na kanale 13 Ulica.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *