Serial „Zaprzysiężeni” w TNT

Reaganowie to rodzina, która stoi na straży prawa w Nowym Jorku. Praca w policji jest dla nich wielopokoleniową tradycją. Ścigając najgroźniejszych przestępców trafiają na sprawę, która poważnie wpłynie na ich wzajemne relacje. Premiera serialu „Zaprzysiężeni” w czwartek 16 lutego na antenie TNT.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TNT

Głównym bohaterem serialu jest Frank Reagan najważniejszy człowiek w nowojorskiej policji i głowa rodziny. Dzieci są jego powodem do dumy: najstarszy syn Danny to doświadczony detektyw i weteran z Iraku, a córka Erin pracuje jako asystentka prokuratora okręgowego. Najmłodszy Jamie, absolwent Wydziału Prawa na Harvardzie, nie potrafił sprzeciwić się rodzinnym zwyczajom i porzucił obiecującą karierę prawniczą, by zostać rekrutem w policji.

Reaganowie stoją na straży prawa i prowadzą najtrudniejsze sprawy kryminalne Nowego Jorku. Erin, Frank i Danny ścigają terrorystów i handlarzy narkotyków, spróbują też rozwikłać zagadkę morderstwa, które miało miejsce 25 lat temu. Z kolei Jamie zostanie przydzielony do sprawy, o której nie wie nawet jego ojciec. W toku śledztwa odkryje informacje, które będą miały ogromny wpływ na stosunki w jego rodzinie.

W rolę Franka Reagana wciela się Tom Selleck, oprócz niego w rolach głównych pojawią się m.in. Bridget Moynahan, jako Erin – jedyna kobieta w rodzinie Reaganów, Donnie Wahlberg jako Danny i Will Estes jako najmłodszy z rodzeństwa Jimmy.

Premiera serialu „Zaprzysiężeni” w czwartek 16 lutego na antenie TNT. Emisja w czwartki o godzinie 21:00 i 21:55.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *