Serial „Znaki” w Polsacie

© 2017 Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved

Tajemnicze morderstwa i zmowa milczenia, czyli serial kryminalny „Znaki” już od wtorku, 2 lipca o godzinie 20:05 i 21:10 na antenie Telewizji Polsat. Spróbujemy odkryć tajemnicę, która połączyła mieszkańców małego miasteczka w Górach Sowich. Licencję do serialu stacja Polsat zakupiła od Sony Pictures Television.

Sprawdź godziny emisji serialu „Znaki” w PROGRAMIE TV

Pewnego dnia ginie studentka w Górach Sowich. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka), który chcąc dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia w miasteczku.

W trzymającym w napięciu serialu kryminalnym zobaczymy również: Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak.

Serial „Znaki” został doceniony na prestiżowym festiwalu w USA. Zwyciężył w kategorii: Najlepsza seria internetowa podczas LA Film Award (edycja marzec 2019). Los Angeles Film Awards (LAFA) to comiesięczny konkurs filmowy i scenariuszowy dla filmowców z całego świata, który jest jednym z najwyżej cenionych festiwali na świecie.

Za reżyserię serialu „Znaki” odpowiadają: Jakub Miszczak, Marcin Ziębiński i Monika Filipowicz. Autorami scenariusza są: Przemysław Hoffmann, Błażej Przygodzki, Artur Kowalewski, Paulina Murawska oraz Wojciech Miłoszewski.

Historia w „Znakach” jest opowiedziana w sposób nieoczywisty i trzymający w napięciu. Dodatkowymi atutami serialu są również intrygujący krajobraz Gór Sowich, a także polska muzyka ludowa we współczesnej aranżacji, śpiewana przez Tulię – mówi dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

Sprawdź ofertę Polsatu w PROGRAMIE TV

Emisja serialu „Znaki” w każdy wtorek, od 2 lipca, o godz. 20:05 i 21:10 w Polsacie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *