Trzeci sezon serialu „Legion” na FOX

Po trzech sezonach opowieść o Davidzie Hallerze dobiega końca. Dokąd zmierza główny bohater? Czy chce naprawić błędy, czy zmienić teraźniejszość na lepszą… dla siebie samego? Legion powróci już w czwartek 27 czerwca o godz. 23:00 tylko na FOX!

W finałowym odcinku drugiego sezonu poznaliśmy Davida (Dan Stevens) od mrocznej strony. Zobaczyliśmy jak bardzo zbliża się do swojego komiksowego pierwowzoru, stając się powoli złym bohaterem. Czym zaskoczy fanów najnowsza, trzecia i finałowa odsłona pokręconej opowieści o Davidzie Hallerze?

Na początku 3. sezonu bohater tworzy komunę „hipisów” odgrywając w niej rolę guru żywiącego się pozytywną energią swoich podwładnych stworzoną z pokoju i miłości połączonymi w jeden… niebieski płyn! We wszystkim pomaga mu Lenny (Aubrey Plaza), która pełni rolę królowej.

Lenny dołączyła do Davida w tej podróży i razem z nim założyli komunę. David jest ich przywódcą, którego nazywają Magicznym Człowiekiem. Natomiast Lenny naprawdę cieszy się, że jest jego prawą ręką, która jest w stanie dla niego zrobić wszystko – tłumaczył Dan Stevens, czyli serialowy David Haller.

Właśnie tam poznaje nowo przybyłą mutantkę – Switch (Lauren Tsai) mającą umiejętność podróżowania w czasie. Akurat tej umiejętności nasz bohater potrzebował, aby zrealizować swój tajemny plan. Jednak zanim ruszy „naprawiać” przeszłość będzie musiał stawić czoła swoim byłym przyjaciołom oraz swojej ukochanej Syd, która tym razem chce go po prostu zlikwidować.

David udał się do miejsca, w którym chce uzyskać pewne odpowiedzi. Jest adoptowanym chłopcem, który musi wiedzieć, kim naprawdę jest – mówił w wywiadach producent Noah Hawley. Bohater będzie starał się też odkryć, dlaczego jako ludzie staliśmy się tak źli przy okazji spotykając po drodze swoich rodziców – Charlesa Xaviera (Harry Lloyd) oraz Gabrielle (Stephanie Corneliussen).

Noah Hawley w jednym z wywiadów powiedział dlaczego postanowił zakończyć serial po 3 sezonach:

Zakończenia nadają historiom sens. Wyobrażałem sobie Legion jako zamkniętą opowieść rozpisaną na trzy akty. Jest to cykl związany z chorobą psychiczną. Kiedy poznajemy Davida, jest on na samym dnie. Potem spotyka Syd, odzyskuje równowagę i przez pewien czas wszystko jest w porządku. Przestaje brać leki i tak zaczyna się jego zjazd w chaos. Czy jest w stanie wrócić czy też jest stracony na zawsze. Na to pytanie chcemy odpowiedzieć.

W obsadzie trzeciego sezonu zagrają: Dan Stevens jako David Haller, Rachel Keller jako Syd, Aubrey Plaza jako Lenny, Bill Irwin jako Cary, Jermie Harris jako Ptonomy, Harry Lloyd jako Charles Xavier oraz Lauren Tsai jako Switch.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Premiera 3. sezonu serialu Legion odbędzie się już w czwartek 27 czerwca o godz. 23:00 tylko na FOX!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *