Lato 2019 w TVP ABC

W letniej ramówce TVP ABC proponuje swoim widzom, obok znanych i uwielbianych programów oraz animacji, wiele nowości. Wśród nich m.in. wyjątkowa seria „Głębia”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP ABC

NELA MAŁA REPORTERKA – nowa seria, premiery w soboty godz. 16.10
Najnowsze odcinki to reportaże z Birmy, Borneo, Dominikany i… morskich głębin. Mali widzowie spotkają w nich z reporterka Nelą, która pokaże im niesamowite zwierzęta z ogromnymi nosami, krowę morską oraz zwierzęta, które zwierzęta potrafią świecić. W programie nie zabraknie także nocnych wypraw do dżungli i wielu innych fantastycznych przygód Neli.

GŁĘBIA – premiera w Polsce, emisja codziennie od 22 czerwca o godz. 20.35
Kanadyjsko-australijski serial animowany dla dzieci, który powstał na podstawie popularnego komiksu Toma Taylora i Jamesa Brouvera. To bajkowa historia i przygody rodziny Nektonów podróżujących na pokładzie zaawansowanej technologicznie łodzi podwodnej Aronax. Ich celem jest odnalezienie okrytej wielką tajemnicą, zatopionej krainy o nazwie Lemuria, której mieszkańcy byli prawdopodobnie ich przodkami. Podczas podróży odkrywają nieznane dotąd głębiny i poznają ich fascynujące tajemnice. Bohaterowie chronią przy tym podwodny świat, któremu zagraża wiele niebezpieczeństw. Na szczęście mają wielu przyjaciół i mogą na nich polegać. Wielka wiedza i doświadczenie Nereusza, wynalazki Profesora Bajera, a nawet intuicja i nieoceniony instynkt małej rybki – Jeffreya, pomagają im w odkrywaniu głębi. Fascynujące są pojazdy i urządzenia, których używają. Tam, gdzie ich wielka łódź podwodna Aronax nie może dotrzeć, używają mniejszej i szybszej o nazwie Rover. Do zadań specjalnych w morskich głębinach, zakładają ruchome, superszybkie skafandry, którymi mogą sterować.

INSPEKTOR GADGET – premiera w TVP ABC, emisja codziennie od 1 lipca o godz. 20.20
Kanadyjsko-amerykański serial animowany, wyprodukowany przez wytwórnię DHX Media w technice CGI. Nowe przygody dosyć nieroztropnego detektywa z Interpolu, inspektora Gadżeta. Wyrusza on na kolejną misję, aby stanąć do walki z podstępnym doktorem Klaufem, szefem organizacji sił ZŁA i jego bratankiem Talonem, którzy chcą przejąć władzę nad światem. Na szczęście Gadżet może liczyć na pomoc swojej siostrzenicy Penny oraz psa Łepka.

ROBORT TRAINS – nowe odcinki, premierowe w Polsce, emisja codziennie od 10 lipca o godz. 19.20
Zapraszamy do wioski, której mieszkańcy to… pociągi. Wśród nich kilka szczególnych. Takich, które w zależności od potrzeb ulegają transformacji w pociągi – roboty. Pięcioro najodważniejszych bohaterów serii, mieszkańców wioski (Kay, Alf, Witktor, Kaczor i Selly), próbuje chronić ją przed siłami zła.

MARTA MÓWI! – premiera, emisja codziennie od 22 czerwca o godz. 19.00
Co by było, gdyby Twój pies potrafił mówić, tak jak potrafi to suczka Marta po zjedzeniu specjalnej „alfabetowej” zupy? Dzięki temu może ona pokrzyżować plany rabusiom, załatwić sobie pracę, wygrywać konkursy i zamawiać mnóstwo steków… Historia Marty oparta jest na jednej z lepiej sprzedających się w kanadzie książek dla dzieci autorstwa Susan Meddauh.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *