Seriale „Jednostka 19”, „Skazany na śmierć” i „Chirurdzy” w Super Polsat


Już tej jesieni na antenie Super Polsat widzowie zobaczą aż 3 seriale zagraniczne w tym dwa premierowo! Od czwartku, 20 września o godzinie 20:00 serial „Jednostka 19” (ang. „Station 19”), a zaraz po nim o 21:00, po raz pierwszy w ogólnodostępnej telewizji, piąty sezon bijącego rekordy popularności na świecie, „Skazanego na śmierć”. Natomiast od 17 września, codziennie, od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00 kolejne odcinki 6 sezonu serialu „Chirurdzy”.

Już od czwartku, 20 września na antenie Super Polsat, o godzinie 20:00, zagości nowy serial „Jednostka 19” (ang. „Station 19”). Produkcja opowiada o życiu i pracy grupy strażaków tytułowej Jednostki 19 w Seattle. Poznamy tu historie zarówno doświadczonych strażaków jak i rekrutów, którzy dopiero zaczynają swoją pracę, w której każdego dnia ryzykują swoim życiem by ratować innych. „Jednostka 19” to spin-off popularnego serialu „Chirurdzy”, którego 6 sezon również jest emitowany na antenie Super Polsat. Nowe odcinki serialu „Jednostka 19” od 20 września, w czwartki o godzinie 20:00, tylko w Super Polsat!

Sprawdź godziny emisji serialu „Jednostka 19” w PROGRAMIE TV

Tego samego dnia, na widzów czeka wielki powrót serialu, który od pierwszego sezonu bił rekordy popularności na całym świecie. O 21:00 po raz pierwszy w ogólnodostępnej telewizji nowy sezon „Skazanego na śmierć”! Minęło 7 lat od śmierci Michaela Scofielda. Jednak gdy okazuje się, że może on nadal żyć, Lincoln Burrows i Sara Tancredi próbują odkryć prawdę. Trop wiedzie do Jemenu. W serialu zobaczymy również bohaterów znanych z poprzednich sezonów jak: Sucre, C-Note czy T-Bag. Skazany na śmierć”, dwa odcinki w czwartek o godzinie 21:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Prison Break – Skazany na śmierć” w PROGRAMIE TV

Niezmiennie od poniedziałku do czwartku na antenie Super Polsat kontynuowana jest również emisja kolejnych odcinków 6 sezonu kultowego już serialu „Chirurdzy”. Widzowie mogą śledzić perypetie lekarzy szpitala Seattle Grace o godzinie 10:00 i 19:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Chirurdzy” w PROGRAMIE TV

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *