Wrzesień 2018 w HBO GO

Wrzesień w HBO GO to kolejny gorący miesiąc, pełen nowości serialowych i filmowych. Wśród premier serialowych widzowie znajdą takie tytuły jak: Kidding – komediową opowieść z Jimem Carreyem w roli popularnego prezentera dziecięcych programów telewizyjnych czy nowy sezon serialu produkcji HBO Kroniki Times Square opowiadający o rozwoju pornobiznesu z Jamesem Franco oraz Maggie Gyllenhaal. W HBO GO pojawią się także seriale nakręcone na podstawie literatury, w tym: Targowisko próżności – najnowsza ekranizacja klasycznego dzieła Williama Makepeace’a Thackeraya o młodej Angielce, która marzy o awansie do wyższej klasy społecznej, oraz Księga czarownic – współczesna opowieść fantasy o czarownicach, wampirach i zakazanej miłości oparta na serii książek autorstwa Deborah Harkness.

Fani Teorii wielkiego podrywu znajdą w serwisie kolejne sezony (szósty oraz siódmy) swojego ulubionego serialu o błyskotliwych, ale aspołecznych naukowcach, a także drugi sezon Młodego Sheldona, będący kontynuacją historii o dzieciństwie Sheldona Coopera.

Filmowe premiery miesiąca w HBO GO to między innymi Dunkierka Christophera Nolana, przedstawiająca historię młodych alianckich żołnierzy, którzy pod francuską Dunkierką osłaniają trwającą tam akcję ewakuacyjną, Pomniejszenie – komedia z Mattem Damonem w roli przeciętnego mężczyzny, który marząc o lepszym życiu, decyduje się na radykalny krok, Jumanji: Przygoda w dżungli – kontynuacja kultowego obrazu z lat dziewięćdziesiątych o niezwykłej grze przygodowej, czy Annabelle: Narodziny zła, czyli spin-off popularnego horroru o demonicznej lalce, która sieje wokół siebie zniszczenie.

Ostatni weekend wakacji to również kilka propozycji dla najmłodszych, którzy będą mogli spędzić te dwa dni z nagradzanymi animacjami tj. Coco o pochodzącym z Meksyku chłopcu, który zrobi wszystko, żeby poznać tajemnice swojej rodziny oraz Wielka Szóstka o niezwykle utalentowanym robotyku, który chce uratować swoje ukochane miasto San Fransokyo. Młodzi widzowie, którzy nie będą chcieli rozstać z wakacjami, mogą sięgnąć po film Goofy na wakacjach.

Na wrzesień zaplanowane zostały także premiery kilku filmów dokumentalnych w tym: Jane Fonda w pięciu odsłonach – dokument HBO o utalentowanej i przebojowej amerykańskiej artystce, której życie mogłoby posłużyć jako scenariusz kilku filmów, czy prezentowany podczas Berlinale dokument produkcji HBO Europe pt. Gdy nadejdzie wojna opowiadający o słowackich siłach samoobrony, których członkowie przygotowują się na nadejście wojny.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się około 800 filmów i ponad 200 seriali.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *