Nowości Polsatu na jesień 2018 w IPLI


W IPLI – największym serwisie rozrywki internetowej – użytkownicy mogą już oglądać nowe odcinki ulubionych seriali i programy rozrywkowe Telewizji Polsat na wielu urządzeniach. Jesienią na głównej antenie stacji zadebiutują popularne w innych krajach formaty: „Śpiewajmy razem. All Together Now”, „Lepiej późno niż wcale”, „World of Dance” oraz serial kryminalny „Ślad”. Ponadto pojawią się nowe odcinki lubianych przez widzów seriali i programów: „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”, „W rytmie serca”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Nasz nowy dom”, „ The Story of My Life. Historia naszego życia” oraz − w odświeżonej formule − „Kabaret na żywo według Paranienormalnych”. Po rocznej przerwie wraca także lubiany przez widzów „Świat według Kiepskich”. Wybrane tytuły widzowie mogą oglądać przed emisją w telewizji dzięki pakietowi IPLA EXTRA PREMIERY.

Nowości jesiennej ramówki Telewizji Polsat w IPLI

Wśród jesiennych propozycji w IPLI pojawią się zupełnie nowe programy rozrywkowe – dostępne wraz z premierą w telewizji – oraz serial kryminalny:

„World of Dance – Polska”
Światowe show pokazujące taniec w nowy rewolucyjny sposób. Pomysłodawczynią programu jest tancerka, aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez. W show o miano najlepszego tancerza oraz 100 tysięcy dolarów powalczy niemal 60 profesjonalistów: soliści, duety i formacje. Ocenią ich: zwyciężczyni tanecznej Eurowizji i mistrzyni Polski formacji tanecznych Edyta Herbuś, wielokrotny mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich Michał Malitowski oraz taneczny guru od hip-hopu Rafał „Roofi” Kamiński. W roli prowadzących zadebiutują aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol Niecikowski. Polska edycja programu będzie pierwszą w Europie i drugą na świecie.

„Lepiej późno niż wcale”

W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Czwórka przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia. Odwiedzą egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Będzie zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet przerażająco. Ten program udowodni, że na męską przyjaźń i prawdziwą przygodę nigdy nie jest za późno.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” z setką jurorów!

Program, jakiego jeszcze nie było. Uczestników oceniać będzie aż 100 jurorów! Prowadzącym jest artysta kabaretowy − Igor Kwiatkowski. W roli kapitana jurorów zobaczymy Ewę Farną. Show opiera się na jednym prostym założeniu – zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Uczestnikami programu są profesjonaliści i amatorzy. W 100-osobowym panelu jurorskim zasiądą m.in.: Nick Sinckler, Anja Orthodox, Dariusz Kordek, Krzysztof „Jary” Jaryczewski.

Serial kryminalny „Ślad”

Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego.

Znane i lubiane – także przed premierą TV w pakiecie IPLA EXTRA PREMIERY

Wiosna przyniesie również nowe odcinki seriali i programów rozrywkowych doskonale już znanych i lubianych przez widzów. Są wśród nich: jubileuszowa 10. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, 2. sezon „The Story Of My Life. Historia naszego życia”, „Przyjaciółki”, „W rytmie serca”, seriale paradokumentalne „Gliniarze”, „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Na ratunek 112”, „Policjanci i Policjantki” oraz programy „Nasz nowy dom”, „Ewa gotuje”, „MY 3”, a także − w odświeżonej formule − „Kabaret na żywo według Paranienormalnych”.

Po rocznej przerwie na antenę powraca „Świat według Kiepskich”. Nowe odcinki 23. sezonu „Świata według Kiepskich” to kolejna porcja zabawnych i tak abstrakcyjnych sytuacji, o których „nie śniło się nawet fizjologom”.

Premierowe odcinki seriali emitowanych co tydzień, takich jak „Przyjaciółki”, „W rytmie serca” czy nowego serialu kryminalnego „Ślad”, internauci obejrzą aż 7 dni przed premierą w telewizji dzięki pakietowi IPLA EXTRA PREMIERY. Seriale codzienne, takie jak „Pierwsza miłość”, są udostępniane na dzień przed emisją telewizyjną. Pakiet kosztuje 10 zł miesięcznie i dzięki niemu użytkownicy wyłączą reklamy we wszystkich treściach w serwisie. Można go przetestować bez opłat przez pierwsze 14 dni.

Najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo

Tegoroczna jesień obfituje w wydarzenia sportowe i to te z najwyższej półki. Wielkim świętem sportu są Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn, podczas których Polacy będą bronić mistrzowskiego tytułu. Fani piłki nożnej wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA obejrzą na żywo w nowym pakiecie IPLA POLSAT SPORT PREMIUM. Ponadto IPLA przygotowała Ligę Narodów UEFA, czyli reprezentacyjne starcia tytanów, a dla kibiców sportów walki kolejną galę KSW 45. Transmisje i relacje dostępne będą na kanałach i w pakietach sportowych IPLI.

Zajrzyj z IPLĄ za kulisy swojej ulubionej produkcji

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowuje materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w IPLI jako dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *