Serwis TVP VOD dostępny na telewizorach Philips z systemem Saphi

Od 29 października serwis TVP VOD udostępniony został posiadaczom telewizorów Philips z systemem operacyjnym Saphi, bez konieczności aktualizacji systemu. O dostępności TVP VOD użytkownicy są informowani za pomocą specjalnego komunikatu, który pojawia się na ekranie telewizora.

Sprawdź ofertę kanałów TVP w PROGRAMIE TV

Strategicznym celem nadawcy publicznego jest zapewnienie, jak najszerszej dostępności oferty programowej TVP, we wszystkich kanałach dystrybucji, w szczególności poprzez sieć internet. Chcemy oferować treści w modelu na życzenie, z serwisu VOD Telewizji Polskiej, we wszystkich odbiornikach telewizyjnych, poprzez dedykowane aplikacje i liczymy w tym zakresie na zainteresowanie i współpracę ze strony producentów – powiedział Marcin Klepacki, Dyrektor Biura Dystrybucji TVP.

Dzięki aplikacji TVP VOD użytkownicy telewizorów Philips zyskują bezpłatny i wygodny dostęp do bogatej biblioteki cyfrowej TVP, w której obok odcinków ulubionych seriali znajdują się też filmy fabularne i nagradzane dokumenty, programy rozrywkowe, informacyjne i publicystyczne. Użytkownicy otrzymują dostęp do aktualnych pozycji programowych TVP koncertów, widowisk rozrywkowych, czy spektakli teatralnych, a także do audycji archiwalnych.

TVP VOD to także przedpremierowy dostęp do najpopularniejszych produkcji Telewizji Polskiej jak „Ludzie i Bogowie”, czy możliwość obejrzenia propozycji niedostępnych już na głównych antenach np. serial „Rodzinka.pl”. TVP VOD umożliwia również szybki dostęp do kanałów Telewizji Polskiej online – TVP INFO, TVP3, TVP Kultura. Aplikacja pozwala wyszukać pożądane tytuły i obejrzeć je w dowolnym momencie. Zawiera sekcję dedykowaną młodszym widzom, która oferuje programy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Serwis TVP VOD będzie dostępny dla użytkowników telewizorów wyprodukowanych w latach 2017-2020.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *