Serwisy CANAL+ online i Netflix w połączonej ofercie

Dzięki wspólnej ofercie CANAL+ online i Netflix polski klient będzie mógł w prosty i wygodny sposób korzystać z dostępu do dwóch serwisów, w bardzo atrakcyjnej ofercie, płacąc za nie w jednym miejscu. To pierwsza w Polsce współpraca wprowadzająca na rynek ofertę Netflix połączoną z ofertą innego serwisu streamingowego!

Strategią CANAL+ jest bycie agregatorem treści. Współpracę z Netflixem zaczęliśmy od wspólnej oferty dla klientów telewizji satelitarnej, a dziś rozszerzamy ją na pole naszego serwisu online. Dzięki tej kooperacji dajemy klientowi najlepszą ofertę w najkorzystniejszej cenie – mówi Edyta Sadowska, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalna CANAL+ w Polsce.

CANAL+ online to serwis streamingowy będący połączeniem unikalnych seriali i filmów na życzenie oraz informacji i sportu na żywo. Za dostęp do oferty można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie. Od dzisiaj, co jest zupełną nowością, CANAL+ online można subskrybować razem z Netflix w jednym pakiecie w prosty i wygodny sposób.

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 209 mln płacących abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Oferuje wiele gatunków filmów, seriali i programów, takich jak „Wiedźmin”, „Stranger Things”, „Dom z Papieru” czy „Irlandczyk”, dostępnych w różnych wersjach językowych.

To kolejny etap strategicznej współpracy Netflix z CANAL+ Polska, którą rozpoczęliśmy już w 2019 roku, a dzisiaj rozszerzamy ją o CANAL+ online. Dzięki naszemu partnerstwu zaoferujemy polskim widzom CANAL+ jeszcze bogatszy dostęp do ich ulubionych seriali, filmów oraz wyjątkowych tytułów dla najmłodszych z unikalnej biblioteki Netflix. Tym samym stworzyliśmy na polskim rynku jedyną w swoim rodzaju ofertę online z dostępem do najlepszych filmów, seriali i transmisji sportowych – mówi Maja Porczyńska, Head of Business Development and Strategic Partnerships in CEE.

Dzięki tej ofercie subskrybenci CANAL+ online, w ramach jednej opłaty, będą mieli dostęp do najlepszych seriali i filmów CANAL+, sportu na żywo, publicystyki oraz oczywiście do Netflix. W ofercie znajdują się zarówno seriale takie jak dwa sezony „Rojsta” i pierwszy sezon „Sexify” na Netflix, jak i również „Król”, „Klangor”, dwa sezony „Kruka” na CANAL+ online oraz wybitne filmy – m.in. „Boże Ciało”, „Sala samobójców. Hejter”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

Ofertę CANAL+ i Netflix będzie można zasubskrybować w Polsce w ramach jednego pakietu, w którym znajdzie się m.in., dostęp do Netflix i wszystkich jego produkcji, dostęp do międzynarodowych i polskich hitów prosto z kina, dostępnych dzięki umowom dystrybucyjnym CANAL+, wszystkich produkcji oryginalnych CANAL+ (seriali, filmów, dokumentów, programów lifestyle’owych) oraz sportu na żywo (m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League (liga angielska), LaLiga Santander (liga hiszpańska), Ligue 1 Uber Eats (liga francuska), turnieje tenisowe WTA (mecze m.in. Igi Świątek) i NBA), a także 10. kanałów z rodziny CANAL+, w tym do kanału CANAL+ 4K Ultra HD.

Cena miesięcznej subskrypcji wyniesie 40 zł w pierwszym miesiącu oraz 65 zł w kolejnych.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *