Show „Doda. 12 kroków do miłości” w Polsacie

Na początku września w Polsacie startuje wyjątkowy program, którego bohaterką jest jedna z największych gwiazd polskiej estrady i najbarwniejsza postać naszego show-biznesu Dorota Aqualiteja Rabczewska. „Doda. 12 kroków do miłości” to fascynujący zapis eksperymentu psychologicznego. Celem jest odnalezienie prawdziwej miłości, a droga, która do niego prowadzi wymaga od artystki spojrzenia na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Pomaga jej w tym psycholog, Leszek Mellibruda.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Doda w tym roku świętowała 20-lecie pracy artystycznej ale z show-biznesem związała się już jako nastolatka. Szerokiej publiczności dała się poznać w polsatowskim reality show „Bar”, który opuściła już jako wielka gwiazda. Przez lata Doda odnosiła sukcesy na scenie i… niepowodzenia w życiu uczuciowym. Dwukrotnie zamężna i pięciokrotnie zaręczona ostatnie małżeństwo zakończyła niespełna rok temu. Jej sceniczny wizerunek seksbomby może mylić – prywatnie jest bardzo przywiązana do tradycyjnych wartości, rodzinna, nawet konserwatywna. W miłości niespotykanie oddana i lojalna nie potrafi wybaczyć kłamstwa i zdrady. Jak sama mówi – jej życie prywatne to porażka. Program ma za zadanie to zmienić.

Na potrzeby realizacji programu Doda na 40 dni zamieszkała w specjalnie wynajętym luksusowym domu aby uciec od zgiełku miasta i zapewnić sobie komfort i spokój. Przez cały czas trwania eksperymentu wspierają ją przyjaciele: oficjalny sobowtór Mariusz Ząbkowski „Dżaga”, najbliższa przyjaciółka Oliwka. Ważna postacią w programie jest osoba psychologa – doświadczonego terapeuty Leszka Mellibrudy, z którym Doda w bardzo szczery i otwarty sposób omawia spotkania z 12 kandydatami na życiowych partnerów. Z rozmów z psychologiem wyłania się zupełnie nieznana twarz Dody. Widzimy ja w prywatnej, intymnej wręcz odsłonie.

„Dla mnie najważniejsze jest, żeby spojrzeć na siebie z innej perspektywy i zrozumieć mechanizmy swoich złych wyborów. Bo nikt nie stał nade mną z pistoletem, nikt mnie do niczego nie zmuszał, przeciwnie – czasem mnie ostrzegano, a mimo to dalej brnęłam w związek. Jakie mam deficyty? Dlaczego tak się dzieje, mimo, że mam bardzo dobrze rozwiniętą intuicję?”, zastanawia się Doda w programie.

Kandydaci, z którymi artystka spotyka się w programie zostali wybrani na podstawie jej preferencji. To mężczyźni pochodzący z różnych środowisk, o różnym statusie społecznym, także obcokrajowcy. Po serii 12 randek Doda wybiera czterech, z którymi spotyka się drugi raz. Na koniec wskazuje jednego i spędza z nim romantyczny weekend. Czy stanie się to początkiem wielkiej miłości zobaczymy jesienią w Polsacie.

Program powstał na licencji izraelskiego formatu „Anna’s 12 Steps to Love”. W oryginalnej wersji tytułowa Anna związała się z wybranym w programie mężczyzną i założyła z nim rodzinę. Scenariusz do polskiej wersji programu był współtworzony przez Dodę i jest poszerzony o wątki z życia osobistego i zawodowego artystki.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *