Sierpień 2018 na Showmax

W sierpniu na Showmax zrobi się mroczno i nostalgicznie – wszystko za sprawą największej premiery tej jesieni, serialu Rojst!

Już 19 sierpnia na platformie pojawi się pierwszy odcinek wyczekiwanej, oryginalnej produkcji Showmax – serialu Rojst z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem w rolach głównych. Produkcja przeniesie widzów w czasie, do lat 80. w Polsce. W małym miasteczku na południu Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej dochodzi do dramatycznych wydarzeń, które nie dają dziennikarzom lokalnego dziennika spokoju. Prowadzenie prywatnego śledztwa na grząskim, PRLowskim gruncie wciąga bohaterów w tytułowe bagno – bagno systemu, układów, powiązań… Scenariusz Jana Holoubka i Kaspra Bajona zaskakuje widza z każdym kolejnym wątkiem, a konsekwencja utrzymania klimatu produkcji w stylu lat 80. za sprawą m.in. scenografii czy muzyki robi imponujące wrażenie.

Poza najgłośniejszą premierą w tym miesiącu, na platformę wchodzą również dwie amerykańskie nowości: pierwszy sezon Sprawy Idealnej, sequelu uwielbianej Żony idealnej, oraz drugi sezon Dorwać małego, którego premiera odbędzie się na Showmax równolegle z USA.

Nadchodzi też czas na powakacyjne rozstania – jednak czy finałowe odcinki Cloak&Dagger, The Affair czy Dziewczyn nad wyraz oznaczają zamknięcie pewnych rozdziałów na zawsze?

Wielkie finały:
– Cloak & Dagger – finał 1.sezonu 3 sierpnia
– Egzorcysta – finał 2.sezonu 9 sierpnia
– Dziewczyny nad wyraz – finał 2. sezonu 9 sierpnia
– Trzy dni Kondora – finał 1.sezonu 16 sierpnia
– The Affair – finał 4.sezonu 20 sierpnia

Już dostępne:
– Polskie kabarety – Selekcja najlepszych występów największych grup kabaretowych w Polsce. Rozśmieszają Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, Grupa MoCarta i inni

Źródło: Showmax

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *