Trzeci sezon serialu „Angie Tribeca” na TNT

Angie Tribeca i jej zespół ekscentrycznych specjalistów od nietypowych spraw kryminalnych z Los Angeles powracają na antenę TNT. Już w sobotę, 4 sierpnia stacja wyświetli premierowe odcinki trzeciego sezonu. Początek emisji o godz. 12.00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Angie Tribeca” w PROGRAMIE TV

W trzecim sezonie na bohaterów serialu czeka wiele nietuzinkowych śledztw oraz wyzwań w życiu prywatnym, którym będą musieli stawić czoła. Angie przejdzie na „emeryturę”, by poświęcić się wychowywaniu dziecka. Jednak praca pełnoetatowej mamy będzie musiała poczekać, gdyż w biurze Tribeki pojawia się nowa, tajemnicza sprawa Łowcy Trofeów. Co więcej, tytułowa bohaterka wraz z zespołem spróbują m.in. rozwiązać zagadkę zawodnika badmintona, który uciekł z miejsca wypadku, dowiedzieć się, co się stało kobiecie z amnezją oraz znaleźć przyczynę śmierci specjalisty ds. robotyki.

„Angie Tribeca” to serial komediowy z wątkami kryminalnymi, którego twórcami są aktor, komik, scenarzysta i producent Steve Carell oraz jego żona Nancy. W rolę tytułowej pani detektyw wciela się Rashida Jones.

W liczącym 10 odcinków trzecim sezonie gościnnie wystąpili m.in.: gwiazdy hollywood Chris Pine i Natalie Portman, zawodnik baseballa Yasiel Puig, a także modelka Kelly Rohrbach.

Sprawdź ofertę kanału TNT w PROGRAMIE TV

Plan emisji:
Sobota, od godz. 12.00:
4.08. – odcinki 1-5
11.08. – odcinki 6-10

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *