Sierpniowe letnie romanse w Romance TV

Wakacje trwają w najlepsze, a Romance TV wciąż zabiera widzów w najbardziej romantyczne, letnie podróże do różnych zakątków świata. W sierpniu stacja pokaże m.in trzy premiery w cyklu „Letnie romanse”. W środowe wieczory wybierzemy się do Danii (2 sierpnia), Burgenlandu (9 sierpnia) i na Sycylię (16 sierpnia). Zawitamy także do Paryża i Kapsztadu. Natomiast, by zapewnić swoim widzom jeszcze więcej pozytywnych uczuć, Romance TV pokaże w sierpniu (6 sierpnia) premierę komedii romantycznej „Zawiść to nie sposób”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

„Letnie romanse” – emocjonujące historie i piękne widoki

W każdą środę sierpnia, o godzinie 21:00 Romance TV zadba o wakacyjny nastrój i zaprezentuje swoim widzom cykl „Letnie romanse”, z wieloma wspaniałymi opowieściami filmowymi.

W filmie „Lato w Danii” widzowie poznają historię tłumaczki Leny. Kobieta Wybiera się służbowo do Kopenhagi, by zebrać informacje na temat pewnej autorki książek. Jednak prawdziwy powód jej podróży jest zupełnie inny. Lena zamierza odnaleźć w Danii swojego ojca Carla, którego ostatni raz widziała, będąc małą dziewczynką…

W kolejną środę „Lato w Burgenlandzie” przeniesie nas do Austrii. Gdy Paul udaje się w służbową podróż do Chin, matka opiekuje się jego mieszkaniem. Pewnego dnia znajduje w skrzynce na listy wiadomość od Niny, dziewczyny, która informuje Paula, że niebawem zostanie ojcem. Matka Paula postanawia złożyć wizytę kobiecie. Jest szczęśliwa, że zostanie babcią. Jednak Nina wcale nie jest zadowolona z faktu, że kobieta ingeruje w jej życie osobiste.

„Lato na Sycylii” to historia Sandry, absolwentki enologii i doskonałej znawczyni wina pracującej dla międzynarodowego przedsiębiorstwa winiarskiego „Reinhold”. Pracodawca wysyła ją w podróż służbową na Sycylię, gdzie ma zwiedzać winnice i wyszukiwać najszlachetniejsze trunki. Po przybyciu na włoską wyspę Sandra znajduje na plaży nieprzytomnego mężczyznę i ratuje mu życie. Okazuje się, że wskutek wypadku Robinson cierpi na zanik pamięci. Sandra zakochuje się w nim na zabój, nie mając pojęcia, że mężczyzna tak naprawdę ma na imię Bruno i ma w Niemczech rodzinę. Czy Bruno przypomni sobie kim jest?

„Amore Mio!” – świętuj schyłek lata z Romance TV

15 sierpnia Włosi obchodzą narodowe święto Ferragosto – celebrując schyłek lata. Romance TV uczci ten dzień filmami, których akcja toczy się w bajecznej Italii a ich motto brzmi Amore mio!.

O godzinie 14:15 zobaczymy „Lato w Rzymie”, a następnie, o godzinie 18:15 film „Miodowy miesiąc dla czworga”. O godzinie 21:00 zapraszamy na „Rozstanie po włosku” – komedię romantyczną, która przeniesie nas na północ Włoch, do Południowego Tyrolu.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *