Siła muzyki Radia ZET na lato 2020

29 czerwca br. Radio ZET wprowadza wakacyjną ramówkę, a jej głównym hasłem jest „Siła muzyki na lato”. Na słuchaczy czeka „Przebojowe kino letnie Radia ZET”, konkursy i akcje, w tym „Aktywne lato z Radiem ZET” i „Znajdź Nosela”, a także mnóstwo muzyki.

O poranku niezmiennie program „Dzień dobry bardzo” (pn-pt 5-10) z Agnieszką Kołodziejską, Marcinem Sońtą i Robertem Karpowiczem. Nowością będzie „Wakacyjny niezbędnik Radia ZET”, w którym Agnieszka Kołodziejska z Robertem Karpowiczem podpowiedzą, gdzie warto się wybrać na krajowe wakacje i przypomną o czym pamiętać w czasach pandemii. Codziennie od poniedziałku do piątku po 10.47. „Uważam ZET” na antenie pojawi się między 15.00 a 19.00.

Od 4 lipca rusza samochodowe „Przebojowe kino letnie Radia ZET”. W każdą sobotę słuchacze z różnych miast będą mogli bezpiecznie obejrzeć światowe hity filmowe. Kino odwiedzi Kraków, Czeladź, Radom, Bytom, Łódź, Częstochowę, Zabrze, Marki i Poznań. Między 17.00 a 20.00 będzie stamtąd nadawane specjalne wydanie „Listy przebojów Radia ZET” Marcina Wojciechowskiego. Lista prezentowanych utworów zostanie rozszerzona do trzydziestu, nawiązując do zbliżających się okrągłych urodzin stacji.

W każdy czwartek od 9 lipca, Radio ZET zaprosi do wspólnej zabawy „Znajdź Nosela w Radiu ZET”. Zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie miejsca, w którym „znajduje się” Kamil Nosel. Podpowiedzi zostaną podane między 11.00 a 14.00, a osoba, która pierwsza poda prawidłową lokalizację zdobędzie cenną nagrodę.

Przez całe wakacje w Radio ZET do wygrania rodzinne aktywne weekendy, które zwycięzcy spędzą w Giżycku, Uniejowie, Pasłęku, Beskidzie Niskim, Kołobrzegu, na Roztoczu, Olsztynie, Przemyślu, Jeleniej Górze i Rzeszowie. Rodzinom będą towarzyszyć dziennikarze Radia ZET, a ich specjalne relacje będzie można usłyszeć w każdą niedzielę od 9.00 do 14.00. Na zwycięzców czeka mnóstwo aktywności, animacji i regionalnych atrakcji, a wszystko w ramach akcji „Aktywne lato z Radiem ZET”.

„Gość Radia ZET” będzie obecny na antenie jeszcze w tygodniu po II turze wyborów prezydenckich, po czym nastąpi wakacyjna przerwa.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *