Siódmy sezon „Kości” w Polsacie

Nowe odcinki siódmego sezonu „Kości” od 7 października na antenie Telewizji POLSAT. Mroczne zagadki kryminalne, rozwiązuje błyskotliwie inteligentna i pozornie niewrażliwa – antropolog Brennan (Emily Deschanel) i pewny siebie, a zarazem czarujący agent federalny Booth (David Boreanaz). Tę dwójkę wspierają przyjaciele tworząc drużynę, której nie oprze się żadna tajemnica.

Najnowsza seria „Kości” spełnia marzenia fanów. Brennan (Emily Deschanel) i Booth (David Boreanaz) będą mieli dziecko! Dr Temperance Brennan jest już w zaawansowanej ciąży, mimo to nadal współpracuje z FBI przy szczególnie skomplikowanych śledztwach. Niebawem przekona się, że nie wszystko można przewidzieć i racjonalnie zaplanować. A to za sprawą nieoczekiwanego porodu, który rozpocznie się podczas… wizyty w więzieniu!

Brennan i Booth tworzą niepowtarzalny duet, który od początku łączyła chemia, długo jednak musieliśmy czekać na ich pierwszy pocałunek. Ale „Kości” to nie tylko romantyczna opowieść – ten serial gwarantuje znacznie więcej. To przede wszystkim doskonałe zagadki kryminalne, ze sporą dawką czarnego humoru i galerią niepowtarzalnych postaci.

Premierowe odcinki „Kości” to nowe, wyjątkowe opowieści z dreszczykiem, z intrygującym zawiązaniem akcji, prawdziwie makabrycznym miejscem zbrodni i ciałem ofiary w stanie głębokiego rozkładu. W tak szokujących okolicznościach dochodzenie może podjąć tylko drużyna specjalistów z Jeffersonian Institute w Waszyngtonie. A wspierając swojego partnera z FBI, Brennan i jej przyjaciele doskonale się przy tym bawią. Każda sprawa to dla nich kuszące wyzwanie intelektualne – okazja, by popisać się swoją wybitną inteligencją i obszerną wiedzą z różnych dziedzin nauki.

Mistrzowską drużynę specjalistów z Jeffersonian Institute w Waszyngtonie tworzą: szefowa zespołu, dr Camille „Cam” Saroyan (Tamara Taylor), najbliższa przyjaciółka Temperance, Angela (Michaela Conlin), dr Jack Hodgings (TJ Thyne) oraz dr Lance Sweets (John Francis Daley). W najnowyszej serii nie raz zaskoczą fanów serialu, ujawniając swoje nowe niezwykłe talenty.

Serial „Kości” emitowany jest w każdą niedzielę – najnowsze odcinki od 7 października o godzinie 22:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *