Siódmy sezon „Policjantek i Policjantów” w Czwórce

4 września rozpocznie się emisja nowego – siódmego już – sezonu serialu obyczajowego Czwórki, który stał się niekwestionowanym hitem, z roku na rok zjednując sobie coraz większe grono fanów i bijąc kolejne rekordy oglądalności. Od jesieni stałe pasmo premier – od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 – poprzedzać będzie dodatkowe pasmo serialu o godzinie 18:00, w którym emitowane będą powtórki „Policjantek i Policjantów” z poprzedniego dnia.

Sprawdź godziny emisji serialu „Policjantki i Policjanci” w PROGRAMIE TV

W nowym sezonie powiększy się grono pierwszoplanowych postaci, a wśród ich odtwórców – oprócz Agaty Jakoniuk, która dołączyła do obsady serialu w ostatnich odcinkach poprzedniego sezonu – zobaczymy Wojciecha Medyńskiego i Bogusława Kudłka. Zmian nie zabraknie wątkach doskonale znanych już widzom bohaterów, w których wcielają się: Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Honorata Witańska, Magdalena Wróbel, Paweł Monsiel, Anna Kukawska, Przemysław Puchała, Małgorzata Kałuzińska i Wiesław Cichy

Poprzednią serię „Policjantek i Policjantów” śledziło w TV4 średnio ponad 1,7 mln widzów – o 110 tys. więcej niż poprzedni sezon. Rekordowe były też średnie udziały serialu w rynku: 12,8% w grupie 4+ i 11,6% w grupie komercyjnej. Wśród widzów odbierających telewizję naziemnie było to aż 16% (SHR DTT 4+) i 16,4% (SHR DTT 16-49). W czasie emisji serialu Czwórka była trzecią najchętniej oglądaną telewizją w Polsce i drugą na multipleksie.

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *