Siódmy sezonu serialu „Gra o tron” w HBO i HBO GO

Siódmy sezon serialu HBO „Gra o tron” pojawi się w HBO i HBO GO w poniedziałek, 17 lipca. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. Premiera pierwszego odcinka w HBO równo z amerykańską premierą o godzinie 3:00 w nocy, a następnie emisja wieczorna o godzinie 20:10.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO

W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę. Bohaterowie, którzy chcą rządzić krainą Westeros, są gotowi na bezwzględną rozgrywkę.

Bijący rekordy popularności serial produkcji HBO jest ekranizacją bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia”. W produkcji występują m.in.: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy za rolę Cersei Lena Headey („300: Początek imperium”), uhonorowany za swoją kreację Złotym Globem i Emmy Peter Dinklage („Dróżnik”), Nikolaj Coster-Waldau („Królestwo niebieskie”, „Łowcy głów”) oraz Emilia Clarke („Terminator Genisys”). W 2012, 2015, 2016 oraz 2017 roku „Gra o tron” zdobyła nominacje do Złotego Globu w prestiżowej kategorii „najlepszy serial obyczajowy”. W 2015 roku produkcja została nagrodzona rekordową liczbą aż 12 statuetkami Emmy. Jej twórcami są David Benioff i D. B. Weiss.

Premiera pierwszego odcinka serialu HBO „Gra o tron” odbędzie się w poniedziałek, 17 lipca w HBO o godzinie 3:00 w nocy równo ze światową premierą. Kolejne emisje tego odcinka zaplanowane są o godzinie 20:10 w HBO oraz o godzinie 21:00 w HBO3. Wszystkie sezony „Gry o tron” można oglądać w HBO GO. Nowe odcinki będą się pojawiały w HBO i HBO GO w każdy poniedziałek. Siódmy sezon liczy siedem odcinków.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *