Skiba i Ogórek w programie „Pod Pressją” na antenie Polsat News

Od wtorku, 19 września w programie „Pod Pressją” Joanny Wrześniewskiej-Sieger zobaczymy Krzysztofa Skibę i Michała Ogórka. Każdy z nich 2 razy w miesiącu przygotuje satyryczny przegląd prasy, który stale będzie się pojawiać pod koniec programu.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

Wezmę to na siebie. Przeczytam wszystko za widzów, wyręczę ich. Zajmuję się tym już tyle lat. Zdaję sobie sprawę z tego, że czytanie prasy to nie zawsze jest przyjemność. Jednocześnie mam takie poczucie, że warto to zrobić, by wiedzieć, o czym piszą. Takie wyręczanie jest chyba bardzo korzystne dla widza, jego zdrowia psychicznego i czasu wolnego – mówi Michał Ogórek.

W programie „Pod Pressją” dokonam wyboru najciekawszych artykułów, zacytuje mądre i głupie wypowiedzi znanych, lubianych i pogardzanych, wyszukam absurdy, smaczki i ciekawostki, które jednych wprawią w zachwyt, a innych przyprawią o ból brzucha (ze śmiechu). Ponieważ życie polityczne w Polsce pędzi niczym rakieta kosmiczna będę jak najlepsza stewardessa na pokładzie czyli raz podam medialny koktajl Mołotowa, a innym razem przywalę poduszką. Będzie wesoło w niewesołych okolicznościach przyrody – mówi Krzysztof Skiba.

Przypomnijmy, że „Pod Pressją”, to nowy program publicystyczny Joanny Wrześniewskiej-Sieger w Polsat News. Jej gośćmi będą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Premierowy odcinek już w najbliższy wtorek o godzinie 21:00.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *