„Sklepowe Rewolucje” na antenie ZOOM TV

1 października o 9:25 na kanale ZOOM TV ruszy program doktora Marka Borowińskiego, znanego lekarza sklepów – Shop Doctora. W „Sklepowych Rewolucjach” znany specjalista od visual merchandisingu, pomoże właścicielom sklepów z całej Polski osiągnąć biznesowy sukces. Premierowe odcinki długo zapowiadanego hitu ZOOM TV „Sklepowe rewolucje” będą emitowane w każdą niedzielę o 9:25. Seria składa się z 13 odcinków.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału ZOOM TV

W każdym odcinku Shop Doctor przyjedzie do jednego z wybranych sklepów, dokona szybkiej analizy i zaproponuje rozwiązania, które usprawnią jego działania oraz pomogą zwiększyć przychody. W zależności od problemu prowadzący program zaleci poprawki, np. zmianę oświetlenia lub wyglądu personelu sklepu. Uwadze prowadzącego nie umkną także takie kwestie, jak czytelność podziału na strefy, a także łatwość poruszania się po sklepie. Shop Doctor zrobi wszystko, aby sklep stał się pięknym miejscem, które jest przyjazne klientom. Zwieńczeniem każdego odcinka będzie ponowne otwarcie sklepu – w nowej odsłonie, która zapewnia nie tylko zadowolenie klientów, ale także zyski.

To pierwszy tego typu program w polskiej telewizji. Kiedy mówię, że robię na antenie audyty sklepów ludzie obawiają się, że program będzie nudny. Nic bardziej mylnego. Oprócz wiedzy merytorycznej znajdzie się tam miejsce na humor, będę przebrany m.in. za goryla czy arabskiego szejka. Co więcej, widzowie poznają też sporo trików stosowanych w sklepowej branży, więc sporo wyniosą też dla siebie – zaprasza przed telewizory Marek Borowiński, Shop Doctor.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *