Skoki, biegi i kombinacja – całe mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym na żywo tylko w Eurosporcie 1

Od 20 lutego do 3 marca kibice będą emocjonować się mistrzostwami świata w narciarstwie klasycznym, które odbywają się w Seefeld. Eurosport 1, jako jedyna stacja w Polsce pokaże na żywo wszystkie wydarzenia w tym kwalifikacje i konkursy skoków narciarskich, zawody kombinacji norweskiej i biegi narciarskie! W Austrii sportowcom będą towarzyszyli reporterzy Eurosportu, a kulisy mistrzostw świata pokaże widzom Ewa Bilan-Stoch. Wszystkie transmisje także w Eurosport Playerze.

Sprawdź godziny transmisji MŚ w skokach narciarskich w PROGRAMIE TV

Eurosport 1 jako jedyna stacja w Polsce pokaże na żywo wszystkie wydarzenia nachodzących mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld. Przez blisko dwa tygodnie widzowie zobaczą kwalifikacje i konkursy skoków narciarskich na skoczni normalnej, dużej i zawody drużynowe, a także rywalizację w biegach narciarskich i kombinacji norweskiej. Najbardziej emocjonującym dla polskich widzów transmisjom z rywalizacji skoczków narciarskich towarzyszyć będą studia prowadzone przez Michała Korościela z udziałem m.in. Kacpra Merka i Krzysztofa Bieguna.

Sprawdź godziny transmisji MŚ w biegach narciarskich w PROGRAMIE TV

W Seefeld i Innsbrucku reporterem Eurosportu będzie Jakub Pieczatowski, a ekspertem na miejscu Andrzej Zarycki, trener klubu K.S. Eve-nement Zakopane. Kulisy austriackiej imprezy przedstawi widzom Ewa Bilan-Stoch, żona lidera polskiej kadry Kamila Stocha. Dodatkowe materiały na potrzeby strony internetowej i mediów społecznościowych kanału będzie przygotowywał Krzysztof Srogosz, dziennikarz eurosport.pl.

Sprawdź godziny transmisji MŚ w kombinacji norweskiej w PROGRAMIE TV

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym skomentują na antenie Eurosportu m.in. Marek Rudziński i Igor Błachut, którzy z Innsbrucku i Seefeld będą relacjonować zmagania na skoczni. Biegi narciarskie komentować będzie Kacper Merk oraz Martyna Galewicz, a kombinację norweską Paweł Ulbrych.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Największe nadzieje medalowe dla Polski można wiązać z występami skoczków narciarskich. Już w piątek 22 lutego Eurosport 1 pokaże na żywo kwalifikacje do konkursu na skoczni normalnej, który odbędzie się dzień później. W niedzielę podopieczni Stefana Horngachera przystąpią do rywalizacji drużynowej. Kolejną szansą na medale dla Kamila Stocha, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego, Jakuba Wolnego i Stefana Huli będzie konkurs indywidualny na skoczni małej, który rozegrany zostanie 1 marca. Dzień wcześniej odbędą się kwalifikacje. Dużym wydarzeniem dla polskich kibiców będą także bieg sztafetowy oraz sprinty drużynowe kobiet, w których polską kadrę wesprze Justyna Kowalczyk. Być może dwukrotna mistrzyni olimpijska wystartuje także w swojej koronnej konkurencji, czyli biegu na 10 km techniką klasyczną.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *