SkyShowtime z adaptacją powieści Remigiusza Mroza

Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie prac nad najnowszą lokalną produkcją oryginalną realizowaną na zamówienie serwisu – serialem Langer. To już drugi projekt w Polsce ogłoszony przez platformę w ostatnich miesiącach. Wcześniej zapowiedziano realizację serialu SkyShowtime Original Śleboda, do którego zdjęcia ruszyły w kwietniu tego roku.

Tytuł zapowiedział Chief Content Officer Kai Finke podczas branżowego panelu Content Warsaw, gdzie podzielił się szczegółami dotyczącymi najbliższych planów oraz nadchodzącej oferty serwisu.

Langer to sześcioodcinkowy thriller, w którym zobaczymy Jakuba Gierszała w roli tytułowego Piotra Langera – młodego i rzutkiego biznesmena, który po tragicznie zmarłym ojcu odziedziczył holding finansowy. W czasie wolnym od pracy Piotr oddaje się swojej wieloletniej pasji – jest nieuchwytnym seryjnym mordercą, którego od lat bezskutecznie ścigają prokuratorzy.

Pewnego dnia w jego życiu pojawia się zachwycająca kobieta – Nina, która, aby przyciągnąć uwagę Langera i zbliżyć się do niego, zjawia się na jego gali charytatywnej. Wkrótce potem wdaje się w niebezpieczną grę i związek z Langerem, które nie ułatwiają jej szukania dowodów na to, że jest on psychopatycznym mordercą. Czy tym razem sprawiedliwość zwycięży…?

Serial SkyShowtime Original Langer to adaptacja popularnej powieści Remigiusza Mroza, który od lat utrzymuje się w czołówce najbardziej znanych pisarzy w Polsce. Producentką serialu jest Violetta Furmaniuk-Zaorska (Kobieta sukcesu, Chyłka, Behawiorysta), a reżyserem Łukasz Palkowski (Bogowie, Chyłka, Behawiorysta).

Więcej szczegółów dotyczących tego projektu zostanie podanych w późniejszym czasie.

Serial Langer stanie się ważną częścią coraz szerszej biblioteki produkcji oryginalnych, zaraz obok takiego tytułu jak chociażby ogłoszony kilka dni temu dokument SkyShowtime Original Schmeichel, którego serwis jest koproducentem. Oprócz tego dwuczęściowego dokumentu o Peterze Schmeichelu, legendarnym duńskim bramkarzu o polskich korzeniach, w serwisie dostępny będzie też serial Śleboda z Marią Dębską, Maciejem Musiałem i Piotrem Packiem w rolach głównych.

Ogłoszone w tym tygodniu nowe seriale na wyłączność, które pojawią się w SkyShowtime, to między innymi Landman Taylora Sheridana i Christiana Wallace’a z Billym Bobem Thorntonem i Demi Moore w rolach głównych, a także The Day of the Jackal z Eddiem Redmayne’em i Lashaną Lynch. Subskrybenci SkyShowtime mogą również oczekiwać takich hitów, takich jak Bob Marley: One Love, Wredne dziewczyny, Wyfrunięci oraz nominowany do Oscara® w kategorii najlepszy film – Przesilenie zimowe.

SkyShowtime stale poszerza swoje portfolio tytułów oryginalnych, które powstają z myślą o lokalnej widowni. Nasze najnowsze zamówienie w Polsce – serial SkyShowtime Orginal Langer – będzie sześcioodcinkowym thrillerem opartym na powieści autora bestsellerów, Remigiusza Mroza. Jesteśmy podekscytowani, że do naszej oferty programowej dojdzie tak mocna i wciągająca historia z fantastycznym Jakubem Gierszałem w roli głównej – powiedział Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime.

Źródło: SkyShowtime

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *