SP: Lech – Legia w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

10 lipca 2015 roku Polsat Sport i Polsat Sport News pokażą na żywo mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Mistrzem Polski – Lechem Poznań, a zdobywcą Pucharu Polski – Legią Warszawa. Początek studia w Polsacie Sport o godzinie 19:00, pierwszy gwizdek o godzinie 20:15.

To będzie pierwsze starcie obu drużyn w nowym sezonie i to od razu o wysoką stawkę, jaką jest Superpuchar Polski. Oba zespoły sięgały jak dotąd po to trofeum czterokrotnie. Dla Lecha Poznań i Legii Warszawa będzie to też ostatni poważny sprawdzian przed pierwszymi w tym sezonie meczami w eliminacjach europejskich pucharów.

Bezpośrednią transmisję w Polsacie Sport będzie można śledzić od godziny 19:00 w przedmeczowym studiu, które poprowadzi Roman Kołtoń. Wśród jego gości pojawią się byli piłkarze obu klubów: Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny, Jarosław Araszkiewicz i Paweł Wojtala. W Polsacie Sport News studio rozpocznie się o godzinie 19:30. Mecz skomentują Bożydar Iwanow i Jacek Ziober, a wywiady z zawodnikami przeprowadzi reporter Mateusz Majak.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *