Specjalny program „Poczytalni” Radia TOK FM z Wrocławia

W sobotę, 23 kwietnia 2016 roku, Radio TOK FM będzie nadawać z Wrocławia, który tego dnia zostanie Światową Stolicą Książki UNESCO. W byłej kamienicy Mody Polskiej przy Rynek 25 na słuchaczy stacji czekać będą „Poczytalni”, czyli Patrycja Wanat, Małgorzata Waszkiewicz, Adam Ozga i Łukasz Wojtusik.

O godzinie 10:00 w specjalnej edycji programu „Poczytalni” Łukasz Wojtusik opowie o antologii poezji „Listy z Ukrainy”. Jego gościem będzie redaktor wydania Hryhorij Semenczuk, ukraiński kurator odpowiedzialny za dział literacki w ramach Miesiąca Lwowskiego.

O godzinie 11:20 o tym, co będzie działo się we Wrocławiu w ten weekend i nie tylko, prowadzący rozmawiać będą z Katarzyną Janusik, koordynatorką literackich działań w ramach ESK2016 i Światowej Stolicy Książki UNESCO.

Od godzinie 17:00 nadawane będzie wyjątkowe, dwugodzinne wydanie audycji „Poczytalni” – na żywo i z udziałem publiczności. Wśród podejmowanych tematów znajdą się m.in. książka „Zaraza” Jerzego Ambroziewicza, opowiadająca o epidemii ospy we Wrocławiu w 1963 roku oraz kondycja czytelnictwa w Polsce.

Specjalne wydania programu Radia TOK FM „Poczytalni” nadawane z Wrocławia będą promowane na antenie, stronie internetowej www.tokfm.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *