Premiera nowej płyty Hey w Trójce

Tego zespołu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – grają przecież już od 24 lat, a w piątek, 22 kwietnia 2016 roku, ukaże się ich 11 studyjna płyta długogrająca. Dzień później Katarzyna Nosowska i jej przyjaciele opowiedzą o „Błysku” – bo tak nazywa się ich nowy album – w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Transmisja ze spotkania z grupą Hey, które odbędzie się w ramach „Listy Osobistej” Piotra Metza w sobotę, 23 kwietnia od godziny 20:00.

Wspomnianą płytę Program 3 gra przedpremierowo od 18 kwietnia przez cały tydzień, a promujący ją singiel „Prędko, prędzej” znajduje się obecnie na pierwszym miejscu trójkowej „Listy Przebojów” (najbliższe notowanie w piątek, 22 kwietnia od godziny 19:00).

Udział w spotkaniu w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej zapowiedział cały zespół. Fani, którzy pojawią się w sobotę przy ul. Myśliwieckiej będą więc mogli posłuchać nie tylko wybranych utworów z albumu „Błysk”, ale również porozmawiać z: Kasią Nosowską (wokal, teksty), Pawłem Krawczykiem (gitara, chórki), Marcinem Żabiełowiczem (gitara), Robertem Ligiewiczem (perkusja), Jackiem Chrzanowskim (gitara basowa) i Marcinem Zabrockim (instrumenty klawiszowe, sampling, chórki).

Tym specjalnym wieczorem inaugurujemy cykl spotkań z polskimi, i mam nadzieję że nie tylko, artystami w ramach mojej autorskiej audycji „Lista Osobista” – mówi Piotr Metz, który ujawnia również, że koncert promujący płytę „Błysk” odbędzie się w Trójce 22 maja. – A wcześniej, bo już na początku maja, kolejne ważne wydarzenie przy Myśliwieckiej – o swojej nowej płycie-projekcie „Clashes” opowie słuchaczom Trójki i swoim fanom Monika Brodka – dodaje kierownik muzyczny Programu 3.

Początek spotkania z grupą Hey i transmisji na antenie Trójki w sobotę, 23 kwietnia o godzinie 20:00.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *