„Śpiewajmy razem. All Together Now” w Polsacie


Królowa Polskiej Burleski – Pin Up Candy, czyli Katarzyna Kraszewska, znajdzie się w jury muzycznego programu telewizji Polsat – „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Widzowie zobaczą wiele gwiazd na czele z Ewą Farną. Nowy format zagości na antenie już od 5 września i emitowany będzie w środy o godz. 20:30.

Sprawdź godziny emisji „Śpiewajmy razem. All Togother Now” w PROGRAMIE TV

Plejada gwiazd w nowym show Polsatu

„Śpiewajmy razem. All Together Now”, to zupełnie nowa propozycja dla widzów. Format zadebiutował w styczniu 2018 roku w Wielkiej Brytanii i okazał się wielkim sukcesem. Oglądało go średnio prawie 4 miliony widzów, powstaje już druga edycja. Program będzie również realizowany m.in. w Brazylii, Australii, Niemczech i Francji, a jesienią w Polsacie zobaczymy jego polską wersję, którą poprowadzi artysta kabaretowy – Igor Kwiatkowski.
Uczestników będzie oceniać aż 100 jurorów – ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą, w tym Królowa Polskiej Burleski – Pin Up Candy – Bardzo się cieszę, że mogę brać udział w tym wyjątkowym programie. Na pewno jest to coś, czego jeszcze nie widzieliśmy w polskiej telewizji. Współpraca z tak dużą liczbą utalentowanych osób, jest ogromną przyjemnością. Przedsięwzięcie jest potężne, uczestników ocenia przecież aż setka jurorów, a każdy z nas jest inny, woli inne style muzyczne, więc nie będzie łatwo zdobyć serca wszystkich! – mówi Pin Up Candy – Katarzyna Kraszewska.

Zasady programu

Przed największy panelem jurorskim w historii telewizji, wystąpi cała plejada utalentowanych uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne i wszystkie style wokalne. Zasady są proste – im więcej jurorów uczestnik zdoła poderwać z miejsc do wspólnego śpiewania, tym wyższy osiągnie wynik.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

W jury programu zasiadają oprócz Pin Up Candy m.in. Anja Ortodox, Nick Sinckler, Dariusz Kordek, Saszan, Ewa Gil, Stanisław Karpiel – Bułecka. Przewodniczącą jury będzie Ewa Farna.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *