„Splash!” od marca na antenie Polsatu

W marcu 2015 roku na antenie głównego Polsatu zadebiutuje nowe telewizyjne show „Celebrity Splash!„. Program będzie nadawany w sobotnie wieczory na żywo z poznańskich Term Maltańskich.

Celebrity Splash!” to show dla całej rodziny, w którym gwiazdy staną przed niecodziennym wyzwaniem: będą musiały wykonać skok do wody – taki jak na prawdziwych zawodach sportowych. Dotychczas taki wyczynów podejmowali się wyłącznie zawodowcy, dlatego występ przed kamerami poprzedzi intensywny trening pod okiem najwyższej klasy trenerów.

Każdy z uczestników będzie musiał zmierzyć się ze swoimi słabościami i zrobić wszystko, aby przekroczyć granicę strachu. Zawodowi skoczkowie mówią, że wieża 10-metrowa nie wybacza błędów. Ta wysokość to prawie 5 pięter. Tutaj jeden skok naprawdę zadecyduje o wszystkim.

Wyczyny uczestników programu będzie oceniać profesjonalne jury. Zawodnicy będą musieli wykazać się nie lada determinacją i umiejętnościami, aby przejść do następnego etapu i przekonać do siebie widzów oraz jurorów.

Źródło: rochstar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *