21-27 lutego w TV Puls

W tygodniu 21-27 lutego 2015 roku TV Puls przygotowuje się do ramówki wiosennej, co widać po ilości premier filmowych. Już w sobotę przed ekrany TV Puls zaprasza całe rodziny, ponieważ pierwszy raz w telewizji ogólnodostępnej pokaże film „Na ratunek wielorybom” z Drew Barrymore w roli działaczki Greenpeace (m.in. „Aniołki Charliego”, „Donnie Darko”). To mądra, oparta na faktach i wzruszająca opowieść o walce ekologów o godne warunki życia dla rodziny wielorybów. Aż dwie premiery TV Puls zaplanowała na niedzielę. Pierwsza z nich to film „Władcy umysłów” z udziałem Matta Damona i Emily Blunt. To thriller z elementami romansu i science-fiction, który odpowiada na pytanie czy jest miejsce na prawdziwą miłość w sztucznie wykreowanym świecie. Z kolei wieczorem stacja zaprasza na świetny thriller „Red Rock West” z 1992 roku ze znakomitymi rolami Nicolasa Cage’a i Denisa Hoppera. TV Puls zaproponuje widzom również francuski film akcji „Łup” emitowany po raz pierwszy w telewizji ogólnodostępnej. Ponadto stacja pokaże m.in. tak uznane produkcje, jak widowiskowy „Pearl Harbor” czy komedia „Gorąca laska”.

„Intelligence”
akcja, science-fiction, USA 2013, wyst.: Josh Holloway, Marg Helgenberger, Meghan Ory, Michael Rady, John Billingsley, P.J. Byrne
„Intelligence” to nowy, amerykański serial akcji science-fiction, który światową premierę miał w styczniu ubiegłego roku. Główną postacią jest Gabriel, który ma wszczepiony w mózg specjalny mikrochip, dzięki któremu może przyswajać i przetwarzać z szybkością komputera ważne dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych informacje. Serial skupia się na Gabrielu i stworzonej wokół niego elitarnej agencji rządowej ds. cyberbezpieczeństwa kraju. Serial współprodukowała firma ABC Studios należąca do Disney-ABC Television Group, telewizyjnej filii The Walt Disney Company.
Premiera 7. odcinka: wtorek, 24 lutego, godzina 22:50

„Na ratunek wielorybom” – PREMIERA
familijny, USA 2012, reż. Ken Kwapis, wyst.: Drew Barrymore, John Krasinski, Ted Danson
Film przedstawia historię wolontariuszki, reportera z małego miasteczka i chłopca z Alaski, którzy wspólnie podejmują akcję ocalenia rodziny szarych wielorybów uwięzionych pod lodem w okolicach koła podbiegunowego.
Emisja: sobota, 21 lutego, godzina 13:05
Powtórka: niedziela, 22 lutego, godzina 14:45

„Pearl Harbor”
akcja, USA 2001, reż. Ben Affleck, Alec Baldwin, Josh Hartnett, Kate Beckinsale, Cuba Gooding Jr., Jon Voight
„Pearl Harbour” to widowiskowa opowieść o wojnie, miłości i męskiej przyjaźni. Stany Zjednoczone, rok 1941. Dwaj przyjaciele i zapaleni piloci – Rafe (Ben Affleck) i Danny (Josh Hartnett) służą w lotnictwie. Rafe zakochuje się ze wzajemnością w pięknej pielęgniarce Evelyn (Kate Beckinsale). Sielanka kończy się, gdy młody pilot opuszcza Amerykę, by wziąć udział w bitwie o Anglię. Wkrótce przychodzi wiadomość o jego śmierci. Kilka miesięcy później Evelyn i Danny, którzy w międzyczasie zostali przeniesieni do Pear Harbor na Hawajach, nawiązują romans. Tymczasem z wojny wraca cały i zdrowy Rafe. Kogo wybierze Evelyn?
Emisja: sobota, 21 lutego, godzina 20:00

„Władcy umysłów” – PREMIERA
thriller, USA 2011, reż. George Nolfi, wyst.: Emily Blunt, Matt Damon, Terence Stamp
David – główny bohater filmu – to polityk, który ubiega się o miejsce w Senacie. Pewnego dnia poznaje piękną Elise Sellas – tancerkę baletową. Jednak gdy ich znajomość nabiera rumieńców, w grę włączają się ludzie, którzy za wszelką cenę chcą ich rozdzielić. David ma wybór – dostosować się lub zaryzykować wszystko i być z ukochaną…
Emisja: niedziela, 22 lutego, godzina 20:00
Powtórka: poniedziałek, 23 lutego, godzina 22:50

„Red Rock West” – PREMIERA
thriller, USA 1992, reż. John Dahl, wyst.: Nicolas Cage, Dennis Hopper, Lara Flynn Boyle, Vance Johnson, Craig Reay.
Młody człowiek poszukujący pracy w mieście Red Rock zostaje wplątany przypadkowo w intrygę, w której stawką są olbrzymie pieniądze oraz życie. Omyłkowo wzięty za płatnego mordercę, próbuje bezskutecznie opuścić miasteczko, ale z Red Rock nie ma ucieczki.
Emisja: niedziela, 22 lutego, godzina 22:10
Powtórka: wtorek, 24 lutego, godzina 23:45

„Szarańcza”
katastroficzny, USA 2005, reż. David Jackson, wyst.: Lucy Lawless, John Heard, Dylan Neal, Gregory Alan Williams
Doktor Maddy Rierdon z Departamentu Rolnictwa trafia na ślad tajnych badań nad nową bio-bronią. Okazuje się, że jej dawny mentor pracuje nad wyhodowaniem zabójczego gatunku szarańczy. Laboratorium zostaje szybko zniszczone, lecz wychodzi na jaw, że niektórym owadom udało się uwolnić. Zaczynają rozmnażać się w błyskawicznym tempie i wkrótce śmiertelny rój owadów atakuje Kalifornię. Doktor Rierdon jest jedyną osobą, która może uratować Amerykę przed atakiem zabójczej szarańczy.
Emisja: środa, 25 lutego, godzina 21:40

„Gorąca laska”
komedia, USA 2002, reż. Tom Brady, wyst.: Rob Schneider, Anna Faris, Matthew Lawrence, Eric Christian Olsen
Atrakcyjna dziewczyna – Jessica Spencer – jest przekonana, że ma idealne życie. Jest najseksowniejsza i najpopularniejsza w szkole. Co więcej, jest kapitanem grupy cheerleaderek. Pewnego dnia doznaje szoku, gdy niespodziewanie, budzi się w ciele 30-letniego mężczyzny! Musi natychmiast rozwikłać zagadkę tej zamiany i szybko odzyskać swoje dawne ciało. I dopóki nie dowie się, jak ponownie stać się gorąca laską, Jessica będzie musiała znaleźć sposób, by wygrać konkurs, iść na bal maturalny i zdobyć ponownie swojego chłopaka – a wszystko to jako mężczyzna.
Emisja: czwartek, 26 lutego, godzina 20:00

„Łowca błyskawic” – PREMIERA
akcja, USA 1999, reż. Anthony Hickox, wyst.: Dolph Lundgren, Jon Pennell, Mystro Clark, Robert Miano
Major Jack Holloway, znakomity pilot – oblatywacz, zostaje wplątany w spisek i oskarżony o kradzież prototypu samolotu wojskowego. Uznany za wroga publicznego, aresztowany ucieka by odkryć prawdę. Jego prywatne dochodzenie jest śmiertelnie niebezpieczne, bo aby oczyścić się z podejrzeń o próbę obalenia rządu USA, pilot musi znaleźć osobę, która jest twórcą intrygi…
Emisja: piątek, 27 lutego, godzina 20:00

„Łup” – PREMIERA
akcja, Francja 2010, reż. Eric Valette, wyst.: Albert Dupontel, Alice Taglioni, Stéphane Debac
Głównym bohaterem filmu jest Franck Adrien – złodziej, który niebawem wyjdzie z więzienia. Ratuje on życie współwięźnia oskarżonego o molestowanie nieletnich dziewcząt Jeana-Louisa Maurela wobec którego zarzuty zostały wycofane, więc opuszcza areszt, a w ramach wdzięczności obiecuje pomoc Franckowi i jego rodzinie. Pewnego dnia więźnia odwiedza policjant, który twierdzi, że jego były współwięzień jest seryjnym gwałcicielem i mordercą. Franck po tym jak żona nie przychodzi na widzenie i nie odbiera telefonu podejmuje udaną próbę ucieczki, żeby ratować swoją rodzinę.
Emisja: piątek, 27 lutego, godzina 22:00

„Sezon na misia 3”
animacja, USA 2011, reż. Cody Cameron
Bohaterowie filmu – Boguś, Elliot i ich leśni przyjaciele – przeżyją nową przygodę, która tym razem rozegra się w wielkim cyrku. Gdy kumple Bogusia nie mogą wziąć udziału w męskiej wyprawie, miś decyduje się wyruszyć na wycieczkę sam. Napotykając na swojej drodze cyrk, Boguś zamienia się miejscami z występującym tam, podobnym do niego niedźwiedziem grizzly i przejmuje jego rolę w przedstawieniu. Jednak gdy cyrkowcy decydują się na powrót do Rosji, zaczyna się wyścig z czasem, podczas którego Elliot, wiewiór McSquizzy, Pan Kabanos i reszta paczki muszą uratować Bogusia zanim będzie za późno.
Emisja: środa, 25 lutego, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *