„Sponge Master” z interaktywnymi odcinkami na antenie Nickelodeon

Tego lata Nickelodeon Polska wprowadza zupełnie nową funkcjonalność. Emitowane na antenie stacji interaktywne odcinki serii „Sponge Master” to rozgrywana na żywo gra typu multi-screen, zsynchronizowana z aplikacją mobilną o tym samym tytule.

Sprawdź ofertę kanału Nickelodeon w PROGRAMIE TV

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację „Sponge Master” dostępną w App Storze oraz na Google Play. Następnie od poniedziałku do piątku między godziną 12:40 a 17:40 na antenie Nickelodeon Polska wyświetlane będą specjalne, interaktywne odcinki przygód SpongeBoba Kanciastoportego. W trakcie ich trwania na ekranie telewizora pojawią się pytania, na które należy odpowiedzieć za pomocą aplikacji. Na każdą odpowiedź uczestnicy zabawy mają 60 sekund. Każdego dnia nagrodzony zostanie jeden zwycięzca, który udzielił najwięcej poprawnych odpowiedzi. Dodatkowo widzowie zawalczą o tytuł Sponge Mastera, przyznawany osobie, która od momentu premiery programu, aż do ostatniego odcinka serii zgromadzi na swoim koncie najwięcej punktów za poprawne odpowiedzi. Wielki zwycięzca, poza tytułem, otrzyma nagrodę główną – elektryczną deskorolkę.

Aplikacja „Sponge Master” została stworzona w 2015 roku przez Mars Interactive na zlecenie Nickelodeon Israel. Już w pierwszych dniach po premierze okazała się ogromnym hitem. W niecały tydzień od premiery odnotowano ponad 100 tys. pobrań (obecnie 460 tys.), a aplikacja zajęła pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych darmowych aplikacji, wyprzedzając tym samym Messenger’a czy WhatsApp’a. „Sponge Master” w 2016 roku pojawił się w dwóch kolejnych wersjach językowych, węgierskiej i brytyjskiej. Na Węgrzech, z wynikiem 82 tys. pobrań i 11 tys. graczy dziennie, aplikacja zajęła drugą pozycję na liście Top Charts.

Teraz również widzowie Nickelodeon Polska będą mogli wziąć udział w zabawie i po raz pierwszy udzielać odpowiedzi na pojawiające się na ekranie telewizora pytania w czasie rzeczywistym. Bezpłatna aplikacja „Sponge Master” dostępna jest już teraz w polskiej wersji językowej w AppStorze oraz Google Play.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *