Sportklub i Fightklub w Vectrze na kolejne 4 lata

Vectra, lider usług telekomunikacyjnych w Polsce, do którego niedawno dołączyła spółka Multimedia Polska S.A, przedłuża umowę o współpracy z kanałami Sportklub i Fightklub. Nowe porozumienie podpisane zostało aż na cztery lata i obowiązywać będzie do 2024 roku. Na jego mocy klienci operatora zachowają dostęp do obu kanałów sportowych, jak również dostęp ten utrzymają Ci, którzy wcześniej oglądali kanały za pośrednictwem przejętej spółki, czyli Multimdia Polska S.A.

Sprawdź ofertę kanału Sportklub w PROGRAMIE TV

Nowa umowa podpisana została w ramach kontynuacji dotychczasowej współpracy, zarówno Sportklub, jak i Fightklub, od wielu lat obecne są bowiem w ofercie Vectry. Zainteresowanie widzów oboma kanałami, a także chęć dalszej współpracy zaowocowały prolongatą umowy aż na cztery lata, do 2024 roku. Klienci operatora zachowają tym samym dostęp do najobszerniejszej oferty koszykówki i motorsportu, a także do wyjątkowych gal bokserskich i MMA.

Sprawdź ofertę kanału Fightklub w PROGRAMIE TV

To ważny krok w dalszym rozwoju naszej firmy, jako nadawcy działającego na polskim rynku, pomagający nam skupić się na poszerzaniu rozrastającej się oferty programowej – mówi Dirk Gerkens, CEO IKO Poland srl. – Dzięki nowej umowie mamy gwarancję dotarcia do wielu odbiorców. Vectra to dla nas ważny partner, z którym z powodzeniem współpracujemy od wielu lat. Z tego się cieszymy.

Obie stacje nadal dostępne będą dla abonentów Vectry na tych samych kanałach: Sportklub na kanale 223, a Fightklub na kanale 224.

Źródło: Media Prodcution

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *