Sportowa zima w Eurosporcie, czyli setki godzin transmisji i komentarza

W piątek 20 listopada rozpoczął się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich! Sportowa zima na antenach Eurosportu potrwa aż do marca, a stacja zaprosi widzów na setki godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sezonu. Gwarancją fachowego komentarza będą eksperci Eurosportu tacy jak Igor Błachut, Marek Rudziński, Jakub Kot, Tomasz Jaroński i Tomasz Sikora.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Nadchodzące miesiące na antenach Eurosportu będą stały pod znakiem sportów zimowych! Stacja, jako jedyna w Polsce, pokazuje zarówno kwalifikacje, jak i konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich, a także mistrzostwa świata w lotach narciarskich, mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, zawody Pucharu Świata w biathlonie, narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich i kombinacji norweskiej. Na platformach Eurosportu pojawią się również relacje na żywo z zawodów w skokach narciarskich kobiet, a także rywalizacji w łyżwiarstwie figurowym i łyżwiarstwie szybkim.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

Eurosport posiada najbogatszą w Polsce ofertę dla fanów sportów zimowych. Pokazujemy polskim kibicom dyscypliny, które ich pasjonują: skoki narciarskie, biathlon, czy imprezy rangi mistrzowskiej. W tym sezonie na platformach Eurosportu pokażemy także konkursy skoków narciarskich kobiet. Mam nadzieję, że rywalizacja pań, w tym reprezentantek Polski jeszcze bardziej rozszerzy grupę fanów sportów zimowych, śledzących swoje ulubione wydarzenia w Eurosporcie. Od lat naszym znakiem rozpoznawczym są znakomici eksperci i komentatorzy, którzy znów będą przeprowadzać widzów przez setki godzin transmisji – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Dyrektor Eurosportu w Polsce.

Już 20 listopada na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle rozpoczął się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Eurosport 1 pokaże zarówno kwalifikacje, jak i sobotni konkurs drużynowy i niedzielne zawody indywidualne. Rywalizację skomentuje duet Marek Rudziński – Igor Błachut. Na miejscu, wydarzenia ze skoczni analizować będą Jakub Kot i Krzysztof Biegun, a wywiady ze skoczkami przeprowadzać będzie Kacper Merk. Studio w Warszawie towarzyszące transmisjom poprowadzi Michał Korościel. Po pierwszym weekendzie ze skokami w mediach społecznościowych Eurosportu powróci format „Zimne dranie”, w którym Michał Korościel, Igor Błachut i Jakub Kot w błyskotliwy i zabawny sposób rozmawiają o skokach narciarskich.

Na przełomie listopada i grudnia rozpocznie się kolejny sezon Pucharu Świata w biathlonie, w którym oczy polskich kibiców będą zwrócone przede wszystkim na Monikę Hojnisz-Staręgę i Kamilę Żuk. Pasjonująco zapowiada się również rywalizacja o Kryształową Kulę wśród mężczyzn. Biathlonowe zmagania na antenach Eurosportu oraz w Eurosport Playerze komentować będzie Tomasz Jaroński i Tomasz Sikora – najlepszy polski biathlonista w historii.

Nowością w zimowej ofercie Eurosportu będą transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich kobiet. Każde zawody z polskim komentarzem dostępne będą w Eurosport Playerze. Również tam widzowie będą mogli obejrzeć każde zawody biathlonowego Pucharu Świata z polskim komentarzem oraz setki godzin transmisji z innych zimowych dyscyplin.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *