Ceremonia Otwarcia 18. Konkursu Eurowizji Junior w TVP VOD i TVP1

23 listopada o godz. 16:00 odbędzie się Ceremonia Otwarcia tegorocznego 18. Konkursu Eurowizji Junior 2020. Transmisję wydarzenia będzie dostępna w serwisie TVP VOD. W trakcie wydarzenia dowiemy się, które Państwo wystąpi jako pierwsze lub ostatnie w konkursie oraz dowiemy się, w jakiej kolejności zaśpiewa reprezentantka Polski – Alicja Tracz. Ceremonię Otwarcia będzie można obejrzeć również o godz. 17:25 na antenie TVP1.

Sprawdź godziny transmisji ceremonii otwarcia Eurowizji Junior w PROGRAMIE TV

Po wielkim sukcesie 17. edycji Eurowizji Junior w Polsce i wygranej naszej reprezentantki, Viki Gabor, Europejska Unia Nadawców (EBU) powierzyła organizację 18. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior w roku 2020 Telewizji Polskiej.

Poniedziałkową Ceremonię Otwarcia poprowadzi Mateusz Szymkowiak. W trakcie wydarzenia poznamy reprezentantów poszczególnych Państw, głos zabiorą także przedstawiciele organizatorów wydarzenia – Prezes Telewizji Polskiej S.A. Jacek Kurski, oraz Gert Kark, Project Manager ze strony EBU.

Podczas Ceremonii z piosenką pt. „Move The World” wystąpi zeszłoroczna Laureatka Eurowizji Junior Viki Gabor.

Hasło tegorocznej edycji – „Move The World” – „Rusz Światem” – nawiązuje do idei działania, jakie każdy z nas może podjąć dla dobra całego świata. Mówi o tym, że wszyscy jesteśmy wielką wspólnotą, do której każdy z nas może i powinien wnieść swój talent, umiejętności i pasję.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Dodatkowa transmisja z Ceremonii Otwarcia będzie dostępna na kanale YouTube Junior Eurovision Song Contest. Link do transmisji na YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UC-lkYjunAyfultKGuRJz6HQ

Źródło: Telewizja Polska

One Comment on “Ceremonia Otwarcia 18. Konkursu Eurowizji Junior w TVP VOD i TVP1”

  1. Zdecydowanie sukces telewizji polskiej, nie na co dzień otrzymuje się szansę organizowania tak wielkiego międzynarodowego wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *