TVP Dokument HD i TVP Kultura HD w ofercie satelitarnej Platformy CANAL+

Już w listopadzie nowy kanał tematyczny TVP Dokument w jakości HD dostępny na Platformie CANAL+, a TVP Kultura zostanie podniesiony do jakości HD.

Sprawdź ofertę kanału TVP Dokument w PROGRAMIE TV

Od 19 listopada 2020 r. najnowszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej – TVP Dokument został włączony do oferty satelitarnej CANAL+ i jest dostępny dla wszystkich abonentów.

Abonenci Platformy CANAL+ znajdą TVP Dokument w sekcji Kultura, Nauka, Świat na pozycji 85.

Kanały tematyczne oferujące wysokiej jakości treści dokumentalne z wielu różnych kategorii są często wybierane przez naszych abonentów, dlatego bardzo cieszymy się z tego, że kanał TVP Dokument trafi do naszej oferty już w dniu oficjalnego startu – mówi Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+ w Polsce.

TVP Dokument to kanał, który pokazuje świat takim jakim jest i porusza kwestie ważne dla każdego człowieka, chce być blisko widza. Nie zabraknie tu własnych produkcji, znanych i nagradzanych pozycji i premier telewizyjnych.

Telewizja Polska konsekwentnie poszerza swoją ofertę programową, wzbogacając ją o nowe wartościowe kanały tematyczne, a takim programem jest bez wątpienia TVP Dokument. Nie udałoby się nam jednak skutecznie realizować głównego celu nadawcy publicznego, jakim jest udostępnianie treści najwyższej jakości, jak najszerszemu gronu odbiorców, bez współpracy z wiodącymi operatorami w Polsce. Dzięki współpracy z CANAL+, program TVP Dokument już od pierwszego dnia emisji będzie dostępny w jakości HD w kanale satelitarnym. Tym samym abonenci tej platformy jako jedni z pierwszych otrzymają dostęp do tej wyjątkowej oferty – mówi Marcin Klepacki, Dyrektor Biura Dystrybucji TVP.

Jesteśmy przekonani, że nowa antena Telewizji Polskiej przypadnie do gustu abonentom Platformy CANAL+. TVP Dokument jest kanałem tworzonym dla widzów oczekujących najwyższej jakości produkcji – a właśnie na takie filmy mamy zamiar stawiać. Zaprezentujemy najlepsze dokumenty ostatnich lat z Polski jak i ze świata, a od nowego roku – także najnowsze seriale dokumentalne produkcji własnej. Zapewniam Państwa, że dzięki naszej antenie, zobaczą Państwo więcej! – mówi Tomasz Piechal, Dyrektor TVP Dokument.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kultura w PROGRAMIE TV

Dobrą wiadomością dla wszystkich abonentów satelitarnych jest również fakt, że TVP Kultura, od 19 listopada będzie emitowana w jakości HD.

W ramówce kanału w listopadzie widzowie znajdą m.in. talent show „Wirtuozi V4+”, w którym poszukiwane są młode talenty muzyki klasycznej, premierową emisję zrealizowanego na zamówienie TVP Kultura spektaklu Teatru Wierszalin „Dziady. Noc druga”, a także cykl filmów Stanleya Kubricka w Czwartkowym klubie filmowym.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *