Spotkania Igi Świątek i Huberta Hurkacza w Australian Open na żywo tylko w Eurosporcie

W nocy z wtorku na środę pierwsze spotkanie w Australian Open rozegra Iga Świątek, która zmierzy się Timeą Babos. Mecz Polki z Węgierką rozpocznie się o 0:30 i będzie transmitowany w Eurosporcie 2. W środę rano Hubert Hurkacz zagra o awans do 3. rundy turnieju w Melbourne z reprezentantem gospodarzy Johnem Millmanem, a ich spotkanie pokaże Eurosport 1. Każdy mecz Australian Open transmitowany jest w Eurosport Playerze.

Sprawdź ofertę kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

Iga Świątek miała rozegrać mecz z Timeą Babos we wtorek rano polskiego czasu, ale w związku z przedłużającymi się innymi spotkaniami 1. rundy Australian Open, organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu pojedynku Polki i Węgierki na kolejny dzień. Zawodniczki wybiegną na kort nr 14 o 0:30, a mecz pokaże Eurosport 2. Hubert Hurkacz będzie z kolei walczył o awans do 3. rundy turnieju. 22-letni tenisista z Wrocławia awansował do 2. rundy dzięki zwycięstwu z Dennisem Novakiem. Wygrana z Austriakiem nie przyszła jednak łatwo – Polak po raz pierwszy w karierze odwrócił wynik meczu i ze stanu 0:2 w setach, wygrał 3:2. Rozstawiony z numerem 31 Hurkacz zagra o awans do 3. rundy z Australijczykiem Johnem Millmanem. Ich spotkanie będzie 4. meczem na Melbourne Arena – transmisja w Eurosporcie 1.

Wszystkie mecze turnieju można oglądać na żywo w Eurosport Playerze. Australian Open będzie również relacjonowane w mediach społecznościowych Eurosportu, a także na stronie eurosport.pl, gdzie znajdą się m.in. wideo z najlepszymi zagraniami i najciekawszymi momentami turnieju.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *