Środa z akcją i thrillerem w marcu na CBS Europa

W każdą środę marca kanał CBS Europa zaprasza na premiery filmowych ekranizacji powieści Mary Higgins Clark – mistrzyni suspensu i jednej z najpopularniejszych autorek kryminałów i thrillerów. Clark, która na koncie ma ponad 50 bestsellerów i 100 milionów sprzedanych książek, w centrum swoich historii najczęściej stawiała kobiety. W hołdzie zmarłej niedawno pisarce, kanał CBS Europa wyemituje cztery ekranizacje jej książek: „Sen o nożu” – historię studentki oskarżonej o popełnienie morderstwa, która musi zmierzyć się z traumami ze swojej przeszłości; „Czy my się nie znamy?” – opowieść o śledztwie w sprawie napaści na młodą kobietę, w którym nic nie jest takim, jakim się wydaje; „Zatańcz z mordercą” – film przedstawiający losy młodej producentki telewizyjnej, która jest zmuszona do wcielenia się w rolę detektywa i „Szczęśliwy dzień” – historię Nory, pracownicy firmy kurierskiej, która zaczyna na własną rękę prowadzić śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci swego współpracownika. Na te trzymające w napięciu filmy kanał CBS Europa zaprasza w każdą środę marca o 21:00. Cykl filmowych adaptacji powieści Mary Higgins Clark będzie kontynuowany w kolejnych miesiącach.

Sprawdź ofertę kanału CBS Europa w PROGRAMIE TV

„Sen o nożu” – PREMIERA

Kilkuletnia Laurie zostaje porwana sprzed domu przez tajemniczą parę. Gdy po pewnym czasie wraca do rodziny, niewiele pamięta. Dziewczynę prześladuje jeden sen, w którym mężczyzna goni ją z nożem po lesie. Mijają lata, Laurie zaczyna studia i wydaje się, że jej życie wraca do normy. Lecz kiedy na uczelni zostaje zamordowany profesor literatury angielskiej, podejrzenie pada na nią.
Z pomocą przychodzi jej starsza siostra Sarah – prawniczka zatrudniona w biurze prokuratora. Aby wyjaśnić sprawę zabójstwa, Laurie będzie musiała sięgnąć do wypieranych zdarzeń z przeszłości.

Emisja: 4 marca o 21:00

„Czy my się nie znamy?” – PREMIERA

Stephen Koenig trafia do szpitala psychiatrycznego po brutalnej napaści na Emily Winton. Mężczyzna utrzymuje, że w poprzednim życiu – ponad 100 lat temu – został powieszony na skutek fałszywych oskarżeń… Emily. Sprawą zajmuje się detektyw Jack Cobel. Szaleniec ujawnia coraz dziwniejsze szczegóły dotyczące przeszłych zbrodni, a na życie dziewczyny wciąż nastaje tajemniczy morderca.

Emisja: 11 marca o 21:00

Sprawdź godziny emisji filmu „Czy my się znamy?” w PROGRAMIE TV

„Zatańcz z mordercą” – PREMIERA

Darcy Scott przygotowuje program na temat znajomości zawieranych przez internet. W zbieranie materiałów angażuje się jej przyjaciółka Erin Kelley. Kobieta zamieszcza ogłoszenia w sieci i przygotowuje relacje z każdej randki. Po jednym ze spotkań Erin znika i wkrótce zostają odnalezione jej zwłoki. Na jedną stopę ofiary morderca wkłada pantofel do tańca. Poruszona śmiercią przyjaciółki Darcy postanawia sama odkryć tożsamość zabójcy.

Emisja: 18 marca o 21:00

„Szczęśliwy dzień” – PREMIERA

Nora Barkin jest aktorką, której nie wiedzie się w zawodzie. Dlatego znajduje pracę w firmie kurierskiej. Pewnego dnia jeden z jej współpracowników, Bill Reagan, wygrywa na loterii. Starszy pan wkrótce zostaje zamordowany, a zabójca z portfela zabiera zwycięski los. Mimo oporów policjantów prowadzących śledztwo, Nora angażuje się w sprawę. Dochodzenie domorosłej detektyw przynosi zaskakujące odkrycie…

Emisja: 25 marca o 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *