Cartoon Network przedstawia nowych bohaterów w kreskówce „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”

Najnowsza produkcja Cartoon Network opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy wspólnie przezwyciężają zło. Kot Mao Mao wraz z Borsukowatym i Nietoperką codziennie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców uroczej Doliny Czystego Serca.

Sprawdź godziny emisji audycji „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” w PROGRAMIE TV

Cartoon Network przedstawia szeryfa Mao Mao z nowej, oryginalnej serii stworzonej przez Parkera Simmonsa. Serial „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” opowiada o sile przyjaźni i prawdziwym bohaterstwie!

Mao Mao to wybuchowy indywidualista, który chce zostać legendą. Żyje zgodnie z własnym kodeksem wojownika, a honor i sprawiedliwość są jego najważniejszymi zasadami. Dowcipny Borsukowaty zawsze pomaga mu w rozwiązywaniu licznych problemów, często będąc głosem rozsądku. Towarzyszy im Nietoperka – urocza pomocnica i jedna z największych miłośniczek Mao Mao. Wspólnie chronią Dolinę Czystego Serca przed złoczyńcami i potworami.

W tej krainie nowy szeryf imponuje mieszkańcom własnym heroizmem, ale… wciąż musi się wiele nauczyć. Podczas swoich przygód dowiaduje się, że bycie legendą nie polega tylko na błyskotliwych decyzjach i realizacji niebezpiecznych zadań. To współpraca z innymi, przyjaźń i prawdziwe zrozumienie różnorodności pozwala na trwałe zapisanie się na kartach historii.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera kreskówki „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” już 9 marca o godzinie 16:10. Emisja codziennie o godz. 16:10 w Cartoon Network!

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *