Stacja Active Family w ofercie reklamowej Telewizji Polskiej

Telewizja Polska i Active Family podpisały umowę o współpracy reklamowej. Oznacza to, że za sprzedaż czasu reklamowego i akcji specjalnych w stacji odpowiedzialne będzie Biuro Reklamy TVP. Stacja dostępna będzie w sprzedaży cennikowej oraz w modelu sprzedaży widowni gwarantowanej. Dostępny też będzie sponsoring oraz akcje niestandardowe.

Active Family jest telewizją lifestyle’ową nadającą od 2013 roku (pierwotnie jako Family Sport). Jest dostępna m.in. w nc+, Netii, Toya, Orange. Misją stacji jest promowanie aktywnego stylu życia, odkrywanie pasji i pielęgnowanie hobby. Stacja oferuje też programy przyrodnicze i poradnikowe. Jedne ze sztandarowych pozycji programowych stacji to „Familijne Podróże”, „Gal Anonim”, „Ultra Intymnie”, „Jazdy Próbne”, „Techno Sport”, „Psia Kość”, czy „Księżniczki Fitnessu”. Zasadnicza większość programów stacji są produkcjami własnymi.

Jednocześnie ze startem sprzedaży stacja zostanie objęta monitoringiem widowni. Jest to druga stacja w ofercie brokerskiej TVP.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *