Stacje Eurozet grają z WOŚP

Stacje Grupy Eurozet tradycyjnie zagrają z Orkiestrą Jurka Owsiaka. W tym roku już po raz 12. Antyradio jest wyłącznym rockowym patronem medialnym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz 5. patronem medialnym wydarzenia zostało Radio ZET. Finał wspierają również Meloradio i Chillizet.

Jak co roku przez cały tydzień Antyradio informuje o przygotowaniach do 31. Finału WOŚP, a w najbliższą niedzielę cała ramówka stacji zostanie podporządkowana Finałowi. W programie relacje z różnych stron Polski, koncerty live, rozmowy z Jurkiem Owsiakiem, a także antenowa licytacja „Złotego Serduszka” (nr 16). „Złote Serduszko” (nr 33) będzie można też wylicytować na antenie Radia ZET, a niedzielny program zdominują wydarzenia wokół 31. Finału.

Stacje Grupy Eurozet wystawiły na aukcje spotkania z dziennikarzami, udział w programach, przedmioty kolekcjonerskie i nie tylko, z których cały dochód zostanie przekazany WOŚP na walkę z sepsą. Wśród najciekawszych propozycji można znaleźć m.in.: „Dzień w Radiu ZET”, podczas którego zwycięzca pozna prowadzących oraz zobaczy, jak powstają audycje radiowe (aukcja), specjalną edycję programu „Szczyt wszystkiego” Michała Korościela i Marcina Sońty realizowaną na żywo z domu zwycięzcy (aukcja), współprowadzenie dowolnie wybranej audycji Antyradia (aukcja) i spotkanie z rockandrollową redakcją, kolację ze śniadaniem w towarzystwie dziewczyn z Antyradia, czyli Joanny Zientarskiej i Małgorzaty Wierzejewskiej (aukcja), udział w audycji „Biznes przez Sito” w Chillizet poprzedzony indywidualnym treningiem medialnym pod okiem Kuby Sito (aukcja), czy spotkanie z wróżbitą Maciejem Skrzątkiem i udział w programie „MeloMagia” (aukcja) wystawione przez redakcję Meloradia.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *