Premiera 5. sezonu „Nadmorskich zbrodni” na CBS Reality

W nadchodzącym miesiącu na antenę powróci z 5. sezonem uznana i lubiana seria produkcji CBS Reality „Nadmorskie zbrodnie”. Trzymający w napięciu program kryminalny zabierze widzów na brytyjskie wybrzeże, gdzie każdego lata tysiące wczasowiczów spędzają wolny czas ciesząc się pięknymi widokami, morską bryzą, kamiennymi plażami i licznymi salonami gier. Jednak te sielskie nadmorskie miasteczka mają swoje mroczne oblicze, które poznamy w najnowszym sezonie serii.

Sprawdź godziny emisji audycji „Nadmorskie zbrodnie” w PROGRAMIE TV

Na pierwszy rzut oka, nadmorskie miejscowości to miejsca pełne śmiechu, spacerów po promenadzie, kolorowych lunaparków i waty cukrowej. Jednak gdy karuzele przestają się obracać, a na deptakach gasną ostatnie światła, z ciemności wyłania się świat chaosu i zbrodni.

W najnowszym sezonie „Nadmorskich zbrodni” wyruszymy w podróż do sielskich kurortów leżących na brytyjskim wybrzeżu. Od stromych białych klifów Dover, przez gwarne plaże Brighton, aż po szkockie dzikie plaże, gdzie horyzont spotyka się z linią wody, a życie ze śmiercią.

W 5. sezonie poznamy dziesięć mrożących krew w żyłach opowieści o zbrodniach, między innymi historię Rogera i Josie Hartland – małżeństwa, które planowało przenieść się do małego domku nad morzem.

Heartlandowie na swoją oazę spokoju wybrali Machynlleth – urocze miasteczko położone w Północnej Walii, przyciągające ludzi pragnących spędzić czas w ciszy wśród pięknych wzgórz i plaż. Znaleźli tam piękny domek zbudowany we wczesnych latach 70. przez Alana Chantlera, w którym mieszkał przez ostatnie lata wraz z żoną Wandą.

Roger i Josie bez pamięci zakochali się w nieruchomości. Oboje uwielbiali przestrzeń, długie spacery i planowali cieszyć się życiem w pięknym otoczeniu wzgórz i plaż Północnej Walii. Jednak ich idylla nie trwała zbyt długo. Wkrótce okazało się, że nie tylko oni tak bardzo kochają dom nad morzem, a w ich życiu na stałe zagościła Wanda…

Sprawdź ofertę kanału CBS Reality w PROGRAMIE TV

Więcej o tej historii dowiemy się z 1. odcinka 5. sezonu serii „Nadmorskie zbrodnie”, który zostanie wyemitowany 13 lutego o 22:00. Nowe odcinki „Nadmorskich zbrodni“ analizujące najbardziej zabójcze opowieści znad morza w Wielkiej Brytanii w CBS Reality w dni powszednie o 22:00.

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *