„Z głową w górach” – w najbliższy weekend dziennikarze Jedynki i Trójki zapraszają do Zieleńca

W dniach 27 – 28 stycznia Program 1 Polskiego Radia oraz radiowa Trójka w ramach akcji „Z głową w górach” zawita do Zieleńca, aby spotkać się ze swoimi słuchaczami. W ramach tego cyklu dziennikarze Polskiego Radia zaproszą na plenerowe audycje, ciekawe rozmowy oraz zaproponują dobrą zabawę. Podczas tegorocznych ferii radiowa Jedynka i Trójka będzie obecna także w: Krynicy Zdroju (3-4 lutego), Szczyrku (10-11 lutego), Czarnej Górze (17-18 lutego) oraz w Ustrzykach Dolnych (24-25 lutego).

W najbliższy weekend dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia oraz radiowej Trójki odwiedzą kolejną górską miejscowość, a to wszystko w ramach cyklu „Z głową w górach”. Jest to akcja, którą zainicjowało Polskie Radio. Dziennikarze odwiedzają popularne miejscowości górskie i realizują plenerowe audycje, aby móc być bliżej swoich słuchaczy. Przedsięwzięcie to ma celu propagowanie aktywnego wypoczynku, bezpieczeństwa na stokach oraz zaprezentowanie walorów turystycznych, krajoznawczych i kulturowych odwiedzanych miejsc.

W piątek, 27 stycznia na audycję „Muzyczna Jedynka” (godz. 13.00) z malowniczych Gór Orlickich i Bystrzyckich zaprosi Anna Will. W programie będzie można usłyszeć ciekawe relacje i rozmowy z odwiedzającymi jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce – Zieleniec Sport Arena. W sobotę, 28 stycznia specjalne „zimowe” wydanie audycji „Jedyne Takie Miejsce” (godz. 9.00), które poprowadzi Roman Czejarek. Pasjonaci białego szaleństwa będą mogli liczyć także na obszerne relacje Macieja Waleckiego.

27 stycznia, w piątek Piotr Firan – dziennikarz radiowej Trójki zaprosi na plenerową audycję „Zapraszamy na weekend” o godz. 10.00. W godz. 19.00 – 22.00 Tomasz Miara poprowadzi „górskie” wydanie audycji „Lista Przebojów Trójki”. W sobotę, 28 stycznia słuchacze będą mogli spotkać się z Piotrem Firanem, podczas audycji „Login: Aktywni” o godz. 15.00. Ekipa radiowej Trójki będzie na bieżąco prowadziła relacje w serwisach i mediach społecznościowych stacji.

Dziennikarze cyklu „Z głową w górach” już w najbliższym czasie wyruszą w dalszą trasę i odwiedzą kolejne miejscowości: Krynicę – Zdrój (3-4 lutego), Szczyrk (10-11 lutego), Czarną Górę (17-18 lutego) oraz Ustrzyki Dolne (24-25 lutego).

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *