Stacje ze świątecznymi utworami w radiu internetowym dekodera EVOBOX PVR

Cyfrowy Polsat przygotował świąteczny prezent dla abonentów korzystających z odbiornika EVOBOX PVR. Użytkownicy dekodera EVOBOX PVR w ramach niedawno wprowadzonej funkcji radia internetowego otrzymali dodatkową kategorię „Christmas”, w której dostępne są stacje nadające znane i lubiane świąteczne utwory.

Z myślą o zbliżających się wielkimi krokami świętach Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów niespodziankę, która sprawi, że ten wyjątkowy czas będzie jeszcze bardziej magiczny. W umożliwiającej odtwarzanie kilkuset stacji radiowych dostępnych za pośrednictwem Internetu aplikacji MUZO.PRO została dodana specjalna kategoria „Christmas”. Użytkownicy znajdą w niej stacje radiowe, które w tym wyjątkowym czasie będą nadawały najpopularniejsze kolędy i najpiękniejsze świąteczne utwory.

Wśród bożonarodzeniowych propozycji znalazły się polskie i zagraniczne stacje radiowe, na których usłyszeć można zarówno tradycyjne kompozycje, jak i świąteczne hity. Wybierając zakładkę Popularne/Christmas, użytkownicy otrzymają dostęp do m.in.: ZET na Święta, Radiochristmas Radio, ChristmasHits.FM, Santa Radio.co.uk.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *