Już za kilka dni ruszają precastingi do kolejnej trzeciej edycji tanecznego show „Tylko taniec. Got to dance”. Producenci programu będą szukać najbardziej utalentowanych tanecznie ludzi w ośmiu miastach. Pierwszy precasting już 7 grudnia w Lublinie i Katowicach.

Oto szczegółowy plan precastingów:

Piątek (7 grudnia)
Lublin – Hotel Europa, ul.Krakowskie Przedmieście 29
Katowice – Angelo HOTEL KATOWICE, ul. Sokólska 24

Sobota (8 grudnia)
Warszawa – -Szkoła Tańca RIVIERA, ul. Waryńskiego 12 (przy Metrze Politechnika)
Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

Sobota (15 grudnia)
Poznań – Hotel Mercure Centrum, ul. Roosevelta 20
Gdańsk – Hotel Grand Cru, ul. Rycerska 11-12

Niedziela (16 grudnia)
Zielona Góra – Krzywy Komin, ul. Fabryczna 13A
Toruń – Mercure Toruń Centrum, ul. Kraszewskiego 1/3

Rejestracja w godzinach: godzina 9:00 – 16:00
Start przesłuchań: godzina 9:30

Program „Tylko taniec. Got to dance” stawia na ludzi, którzy kochają taniec i jest on dla nich sposobem na uzyskanie harmonii ciała i ducha. Są otwarci na różnorodne gatunki taneczne. W nowym programie tanecznym można występować solo, w duecie, albo w formacji tanecznej. Nieważny jest wiek – wystarczy talent i pomysł na siebie. W programie to uczestnicy będą decydować o tym co zatańczą – oni wybierają rodzaj tańca i muzykę. Program otworzy przed nimi drzwi do świata tańca. Takiej szansy nie daje nikt inny.

„Tylko taniec” powstaje na licencji programu „Got to dance” – premiera show miała miejsce na brytyjskim kanale – Sky One w grudniu 2009 roku. Dystrybutorem formatu jest należąca do Ruperta Murdocha firma Shine International – ta sama, która jest właścicielem licencji formatu „Must be the music”, również realizowanego w Telewizji POLSAT.

Źródło: Telewizja POLSAT