Statek Marzeń – premierowe filmy w czerwcu w Romance TV

Czerwcowe piątki w Romance TV należeć będą do kultowej serii filmów „Statek Marzeń”. Jak zawsze jego załoga zabierze widzów w podróż do niezwykłych i urzekających miejsc. Tym razem będą to: Mauritius, Kanada oraz Wyspy Cooka. Już 10 czerwca 2016 roku o godzinie 21:00 Romance TV zaprasza na pierwszy z trzech premierowych filmów, ujęty w cykl „Morskie opowieści”.

„Statek Marzeń” to seria filmów telewizyjnych, których popularność nie maleje od 1981 roku, kiedy to wyemitowano pierwszy z nich. Do tej pory zrealizowano ponad 75 odcinków, a odbiorcy wciąż z niecierpliwością czekają na kolejne odsłony produkcji.

Z okazji jubileuszu 35-lecia serii Romance TV pokaże trzy premierowe filmy – 10, 17 i 24 czerwca.

„Statek Marzeń” to wyjątkowe produkcje, które zabierają widzów do najdalszych i najpiękniejszych zakątków na świecie: na Karaiby, na Bali, do Grenady, Tajlandii, czy do Dubaju. Najważniejsze są jednak emocjonujące perypetie bohaterów serii. To dlatego od kilkudziesięciu już lat „Statek Marzeń” cieszy się tak wielką popularnością! Już od piątku, 10 czerwca zapraszam w niezapomnianą podróż z Romance TV. Piękne widoki i niepowtarzalne emocje gwarantowane! – mówi Krzysztof Mikulski odpowiedzialny za kanał Romance TV w Polsce.

„Statek Marzeń” – Cykl „Morskie Opowieści”

„Statek Marzeń: Mauritius”
Rejs na Mauritius będzie dla kapitana Burgera szczególnie ważny, pełen wspomnień. Kiedyś właśnie tam on i jego załoga zostali napadnięci przez piratów. Z kolei dla pasażerki statku – Very – jest to podróż sentymentalna. Na wyspie przeżyła swoją pierwszą, wielką miłość, dlatego właśnie w tym wyjątkowym miejscu postanawia spędzić swoje srebrne wesele. Niezapomniane chwile przeżyją też młodziutka fryzjerka Katharina oraz wokalistka jazzowa Jeannie, które znalazły się na pokładzie „Statku Marzeń” płynącego na rajską wyspę.
Premiera: piątek, 10 czerwca, godzina 21:00

„Statek Marzeń: Kanada”
Podczas rejsu do Kanady Kapitan Burger ma ważną misję – pomaga nowej stewardessie Lenie w poszukiwaniu jej biologicznego ojca. Targają nim sprzeczne uczucia – był bowiem związany z matką dziewczyny i sam zastępował jej ojca. Oprócz nich na pokładzie „Statku Marzeń” płynie również Simone, która pragnie odwiedzić miejsce, gdzie prawdopodobnie zginął jej mąż, doktor Martin Klarenfeld, zajmujący się fotografowaniem przyrody. W podróży, która stanie się dla niej pasmem niespodzianek, towarzyszy jej były asystent męża, Thomas.
Premiera: piątek, 17 czerwca, godzina 21:00

„Statek Marzeń: Wyspy Cooka”
Trzeci premierowy film upłynie pod znakiem tajemniczych zdarzeń. Alexander podróżuje na Wyspy Cooka, by odebrać prochy zmarłego tam ojca. Elisabeth straciła z kolei na wyspach matkę. Dwoje pasażerów połączy chęć odkrycia losów swoich rodziców, które okażą się ze sobą powiązane. Plany podróżujących pokrzyżuje jednak potężny huragan…
Premiera: piątek, 24 czerwca, godzina 21:00

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *