„Status związku” – nowy serial komediowy w HBO GO

Status związku to uczciwe i pełne humoru podejście do złożonej natury relacji małżeńskich autorstwa Nicka Hornby’ego. W rolę małżeństwa, które próbuje ratować to, co zostało z ich związku wcieli się Rosamund Pike oraz Chris O’Dowd. Produkcja od dzisiaj jest już dostępna w HBO GO.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Status związku (State of the Union) to składający się z 10-minutowych odcinków serial o małżeństwie, które próbuje poradzić sobie z kryzysem związku. Louise i Tom spotykają się w pubie tuż przed swoją cotygodniową sesją terapii małżeńskiej. Z każdym odcinkiem dowiadujemy się więcej, jak wyglądało ich życie, co ich połączyło i co sprawiło, że ich drogi zaczęły się rozchodzić…

Historię autorstwa Nicka Hornby’ego (Była sobie dziewczyna) wyreżyserował dwukrotnie nominowany do Nagrody Akademii reżyser Stephen Frears (Królowa, serial Skandal w angielskim stylu). W głównych rolach występują nominowana do Oscara Rosamund Pike (Zaginiona dziewczyna) oraz Chris O’Dowd (Druhny). Serial prezentowany był na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Sundance.

Serial Status związku (State of the Union) dostępny jest w HBO GO od 7 maja. Tego dnia do serwisu dodane zostały dwa pierwsze odcinki, kolejne dodawane będą codziennie po dwa.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *