Teleturniej „Sukces na bank” w TVP3

W sobotę, 11 maja o godz. 12:55 na antenie TVP3 najlepsze drużyny szkolne, które wzięły udział w eliminacjach, zmierzą się w teleturnieju wiedzy o ekonomii i finansach „Sukces na bank”. Uczniowie sprawdzą swoją wiedzę w rozgrywkach ćwierćfinałowych.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP3

„Sukces na bank” to jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce! 11 maja o godz. 12:55 na antenie TVP3 wystąpią cztery drużyny, które zmierzą się ze sobą w pierwszym ćwierćfinale. W etapie telewizyjnym turnieju gra prawdziwa ekonomiczna ekstraklasa, której można pozazdrościć wiedzy o ekonomii i finansach. We wspólnym paśmie telewizji regionalnej zobaczymy drużyny z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie, Liceum Ogólnokształcącego nr XIV we Wrocławiu, II Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Żarach. Pod okiem doświadczonych ekspertów oraz czujnego prowadzącego Rafała Patyry, będą walczyć o awans do dalszych etapów. Sprawdzona zostanie ich wiedza ekonomiczna oraz umiejętność podejmowania ryzyka. Czy poradzą sobie z tym wyzwaniem? Na pewno nie zabraknie emocji i prawdziwej rywalizacji.

„Sukces na bank” to jedyny teleturniej wiedzy o ekonomii i finansach dla uczniów liceów i techników. W pierwszym etapie, rozgrywanym online przy pomocy specjalnie napisanej aplikacji, wzięło udział ponad 150 szkół średnich z całej Polski. Do rozgrywek regionalnych zakwalifikowały się 32 szkoły z 15 województw. 16 najlepszych drużyn spotyka się już w telewizyjnym studiu, aby rywalizować o nagrodę główną – 20 000 zł!
Organizatorem turnieju jest Fundacja BIT MASTERS. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

SUKCES NA BANK, TVP3, 11 maja godz. 12:55.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *